kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Vidanjör Vidanjör

Vidanjör Nedir ve Nerede Kullanılır?

Vidanjör
Vidanjör

Vidanjörler birçok açıdan faydası olan araç arkası tesisat olarak düşünülebilir. Firmamıza başvuru yaparken vidanjör imalatı ekipman hazırlığı için de talepte bulunabilirsiniz.

Vidanjör Nedir ve Nerede Kullanılır? Vidanjörler günlük yaşamda özellikle kentleşmenin yoğun olduğu alanlar için büyük bir gerekliliktir. Vidanjör araçları farklı hacimlere ve özelliklere sahip olarak, altyapı sistemlerinde yer alan tıkanıklıkları gidermek için kullanılan araçlardır. Vidanjörlerin böylesine yoğun şekilde hizmet veren özel araçlar olduğu için farklı tip ve özelliklerde yer almaktadır. Altyapı hizmeti veren firmaların taleplerine ve ihtiyaç duyacağı özelliklere göre kombine araçlar üretilmektedir.

Bu araçlar daha çok müşterinin taleplerini göz önünde bulundurarak farklı tip ve özellikler bir araya getirilerek imal edilir, böylece vidanjörler günlük yaşamda oldukça profesyonel bir hizmet alanı ortaya koyarak alt yapı sistemlerinde meydana gelen tıkanıklıkları ortadan kaldırmaktadır. Vidanjör araçları öncesinde kamyon kasası olarak imal edilir.

Üzerine entegre edilen tank ve pompa ekipmanları ile tamamlanır ve böylece günümüz vidanjör şeklini almaktadır. Vidanjörler imal edilme sürecinde standart üretim yapıldığı gibi müşteri talepleri göz önünde alınarak da üretim yapılabilmektedir. Böylece sipariş üzerine yapılan bu imalat süreci oldukça profesyonel bir şekilde ilerlemekte aynı zamanda başarılı bir şekilde çözüm ortaya çıkarmaktadır.

Vidanjör Çeşitleri Nelerdir?

Kombine araçlar hem kanal yıkama, hem de atıkların kısa sürede ortadan kaldırılmasına yönelik olarak geliştirilmiş özel donanımlı araçlardır. Bu araçlarda birbirinden farklı sistemler hizmet etmektedir. Böylece tek bir araç ile yüksek basınçlı su sistemi ve emiş gücü bir arada barındırılabilmektedir.

Vidanjör EkipmanlarıVidanjör Çeşitleri Nelerdir?

  • BOMLU TİP KOMBİNE KANAL AÇMA VE TEMİZLEME ARACI
  • CD TİP KOMBİNE KANAL AÇMA VE TEMİZLEME ARACI
  • EKO TİP KOMBİNE KANAL AÇMA VE TEMİZLEME ARACI
  • MİNİ TİP KOMBİNE KANAL AÇMA VE TEMİZLEME ARACI

Vidanjör imalatında genellikle dayanıklı çelik malzeme kullanılmaktadır. İmal edilen tanklar ve pompa gibi araçlar tankın üzerine büyük bir titizlik ile yerleştirilir. Böylece vidanjör imalat süreci güvenli ve pratik bir şekilde tamamlanır. Vidanjör imalatlarının olmazsa olmazları arasında boyut farkı vardır. Küçük ve büyük araçları benzer özelliklerle donatmak gerekmektedir. Çünkü dar ve büyük araçların giremediği sokaklara küçük araçlar kolay şekilde ulaşım sağlayarak büyük vidanjör araçlarının yaptığının aynısını ya da benzerini yapmak zorundadır. Böylece dar ve araç trafiğinin yoğun olduğu sokaklarda meydana gelen alt yapı sorunları kısa süre içinde ortadan kaldırılacaktır.

Vidanjör imalat sürecinin en temel kriterlerinden birisi talep edilen özelliklerde üretim yapmaktır. Böylece müşterilerin alacakları hizmete yoğunluk vererek yapılan imalat süreci oldukça pratik bir şekilde çözüme kavuşturulacaktır. Vidanjör imalatı ve diğer vidanjör konularında bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için hemen bizimle irtibata geçerek talep ettiğiniz hizmet konusunda bilgi verebilirsiniz.

Vidanjör İmalatı Nedir Ne İçin Gerek Duyulur?

Vidanjör ve araç ayrı kavramlardır. Yani büyük bir araç arkasına yerleştirilen sistemin geneline vidanjör denebilir. Vidanjör imalatı nedir ne için gerek duyulur diyorsanız, kanalizasyonda veya fosseptik çukurunda oluşan birikintiler, atıkları alan bölüm vidanjör ekipmanı olarak bilinmektedir. Bu kısımlar araca yerleştirilen bir bölümdür ve araçla bütünleşerek bütünde vidanjör olarak anılmaktadır.

Vidanjör ekipmanlarıAraç Üstü Ekipman Fiyatları Ne Kadar?

Araç üstü ekipman fiyatları ne kadar sorusunun cevabı, oluşturulan tesisatın parça sayısı, malzeme özellikleri gibi ayrıntılara göre değişebilmektedir.

Yani her vidanjörde, kurulan araç üstü ekipman fiyatı farklı olabilir. Benzer ürünler yerleştirilse de bu malzemelerin ana maddeleri, büyüklüğü ve diğer ayrıntılarında değişiklikler olabilmektedir.

Bununla ilgili en net fiyatı öğrenmek için firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Yani hangi ürün türü için işlem yapılacaksa tercihlerinize göre işlemler gerçekleşir.

Araç üzeri ekipman kavramını açıklamak gerekirse sadece vidanjör olarak düşünmemek önemlidir. Çünkü araç üzerine yerleştirilecek olan sadece atık toplama sistemi olmak zorunda değildir.

Başka bir amaçla oluşturulan ekipmanları da imal etmekte ve yerleştirmekteyiz. Firmamız en uygun parçaları ekonomik bir şekilde temin edeceğiniz yapıdadır.

Kombine Kanal Temizleme İmalatı

İmal edilen bir cihaz yapısına bakılmadan önce işlevsel açıdan bir değerlendirme yapılabilir. Örneğin kombine kanal temizleme yapan araçtan bahsetmek gerekirse, güçlü bir donanıma sahip araç söz konusudur.

Kanal temizliğinde süreci hızlandıran büyük ekipmanlarla hızlı şekilde tıkanıklık sorunu giderilebilir. Kanalların tıkanmaları çeşitli maddelerin tıkamaya neden olmasına bağlıdır. Kanal temizleme aleti ise tıkanma olan bölümdeki maddeyi parçalar ve açar. Uzun bir kablo yapısı vardır ve mesafe bu açıdan önemsiz hale gelir.

Araç üstü ekipman alanında uzman firmamız, kombine kanal temizleme imalatı yapmakta ve beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır. İmalatla ilgili bilgi almak istediğiniz zaman firmamıza ulaşarak yetkili ekibimizle görüşme sağlayabilirsiniz.

Donanımla ilgili olarak hangi ekipmanlar için çözüm bulduğumuzu öğrenebilir ve talepte bulunabilirsiniz. Bu noktada kombine kanal temizleme imalat ücretleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. Tesisat çözümünde uygulama ayrıntıları da firmamızdan elde edilebilir.

Vidanjör Parçaları Nelerdir?

Genel olarak vidanjör parçaları nelerdir? Vakumlama sistemi, tank ve emme borusu olarak sıralanabilir. Vidanjörler römork şeklinde olabileceği gibi araç üzerine entegre vaziyette de bulunabilir.

En çok kullanılan ve tercih edilen sistem araç üzerine monte edilmiş ve tüm bileşenlerin rahat şekilde kullanıma uygun sunulan vidanjör sistemleridir. Bu araçlar genellikle kent merkezlerinde, çok sık tıkanma olan alanlarda hizmet vermektedir.

Vidanjör sistemleri pompa büyüklüklerine göre değişiklik gösteren özel ürünlerdir. Bu araçlar insan kaynaklı oluşan atıklar ile tıkanan kanal sistemlerini açmak için çalışmaktadır. Profesyonel bir şeklide hizmet için üretilen bu araçlar, ancak deneyimli ve bu alanda bilgi sahibi profesyonel firmalar tarafından başarılı bir şekilde hizmet verilebilmektedir.

Vidanjör parçalarının birbirleri ile tam uyumlu şekilde çalışması, altyapı sistemlerindeki sorunları kısa sürede ortadan kaldıracağı gibi, sorunların ciddi boyutlarda olması da büyük sıkıntıları beraberinde getirecektir. Vidanjör parçalarının uyumlu çalışması ve birbirlerine tam entegre olmaları yapılacak olan işin akıbeti ve verimliliği açısından da büyük önem taşımaktadır.

Vidanjör Yedek Parçaları Nelerdir?

Yedek parça çalışan ve işleyen her cihaz için gereklidir. Bozulmaz denilen cihazlar bile bir gün kullanım ömrünü tamamlayacak ve atıl duruma gelecektir. Bu yüzden yedek parça ihtiyacı ortaya çıkacaktır. Vidanjör yedek parçaçaları kullanımı farklı araçlarda belli süre aralıklarında ortaya çıkmaktadır. Yüksek basınçlı su pompası, vakum pompası, vakumlu vidanjör, vakum pompası, hava vakum pompası gibi yedek parçalar özellikle vidanjör araçları için vazgeçilmez ekipmanlar arasında yer almaktadır.

Vidanjör araçları günümüzde pek çok farklı bileşen ile çalışarak alt yapı sistemlerinde yer alan sorunları ve tıkanıklıkları kısa süre içinde ortadan kaldırmaya yarayan araçlardır.

Vidanjör Tankı Fiyatları Ne Kadar?

Vidanjörler foseptik çukurları ve kanalizasyon sistemlerinde meydana gelen tıkanıklıkları kısa süre içinde açabilmek için çalışan altyapı sistemlerinin olağan akış seyrini geri kazanması için, hizmet veren özel araçlardır.

Vidanjör araçlarının düzgün şekilde çalışması için bir takım temel unsurlara sahip olması gerekmektedir. Özellikle tank bölümü vidanjör araçları için en önemli alanların başında gelmektedir.

Tank bir vidanjör için vazgeçilmez bir alandır ve oldukça önemlidir. Tankın büyüklük derecesi vidanjörün yapacağı iş ile doğrudan ilişkilidir. Çünkü kanalizasyonun açılması ya da foseptik çukurların içerisinde yer alan atıkların başka bir alana taşınması için, tank büyüklüğü doğrudan önem kazanmaktadır.

Bizler de bu doğrultuda sizlere profesyonel bir hizmet sunmak vidanjör araçları için talep ettiğiniz hizmeti sizlere ulaştırırken, araç büyüklüğü ve yapılacak işi dikkate alarak çözüm üretmek temel görevlerimiz arasındadır.

Vidanjör tankı fiyatları, müşterilerin talep ettikleri büyüklüklere göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden fiyat konusunda kesin bir bilgi vermek mümkün değildir. Bu konuda geniş bilgi almak ve fiyat konusunda net bir bilgiye erişmek için, iletişim sayfamızdan bize yazın ya da arayın.

Kombine Vidanjör Aracı İmalatı Yapan Firmalar

Vidanjörler imalat ve satış konusunda altyapı sistemleri için en büyük gereklilik arz eden ekipmanlardır. Altyapı sistemlerinde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak ve profesyonel bir şekilde üretim sağlamak için, çözüm ortağımız olan BERİŞ MAKİNA ile çalışmaktayız. Gerek imalat sürecinde gerekse altyapı sisteminde yer alan tıkanıklık konusunda profesyonel bir şekilde çözüm imkanı oluşturuyoruz.

Ürettiğimiz çözüm olanaklarımız ile müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek ve gerekli olan desteği sunmaktan büyük keyif almaktayız.

Vidanjör imalat ve satış konusunda gerekli olan desteği alabilir firmamızla irtibata geçerek vidanjör taleplerinizi doğrudan iletebilirsiniz. Her müşterinin kendine özgü talepleri olması sebebiyle vidanjör konusunda kesin ve net bir fiyat bilgisi sunmak mümkün değildir. Sizlere gerekli olan desteği sunmak için, bilgi vererek talep ettiğiniz hizmetin çok daha iyi olmasını sağlayabilirsiniz.

Müşterilerimizden gelen vidanjör taleplerinin ardından bizler firma olarak talep edilen hizmeti en iyi şekilde karşılayacak şekilde ürünü ilgili alana göndermekteyiz.

Böylece talep edilen hizmet kısa süre içinde büyük bir profesyonellik dahilinde çözüme kavuşturulmaktadır. Vidanjör imalat ve satışı konusunda sektörde öncü firmalar arasında yerini almış bir firma olarak, her zaman talep edilen hizmetten çok daha fazlasını ve iyisini sizlerle buluşturmaktan büyük memnuniyet duymaktayız.Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.