kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Bireysel Hizmetler Bireysel Hizmetler
  3. Kanalizasyon Arıza Kanalizasyon Arıza

Kanalizasyon Arıza Tespit Etme Hizmeti

Kanalizasyon Arıza
Kanalizasyon Arıza

Kanalizasyon arıza çözümlerinde siz değerli müşterilerimize tıkanıklı sorunlarında etkili, ekonomik ve hızlı hizmet sunuyoruz.

Kanalizyon Arıza Tespit Etme Hizmetleri olarak, hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden İngiliz teknolojisi ekipmanları kullanarak, tuvalet, mutfak, banyo, lavabo ve diğer tüm tesisat işlerinizde günün her saati yanınızdayız.

Kanal tıkanıklıkların asıl sebebi ise bilinçsiz olarak kullanımından kaynaklıdır. Özellikle toplu yaşam alanları içerisinde olan apartmanlarda, tuvalet giderlerine bırakılan ıslak mendil, ped ve diğer katı maddeler, kanalizasyon arıza sorunlarını beraberinde getirir.

Belirtmiş olduğumuz hususlara bağlı olarak lavabo, küvet gibi diğer gider alanlarına da zarar vermektedir.

Kanalizasyon Arızası Olduğunda Ne Yapmanız Gerekmektedir?

Bunlardan dolayı da beklenmedik zamanlar içerisinde Günün her saati kesintisiz olarak hizmet sağlayan alt yapı şirketimiz bina içi ve bina dışında oluşan kanalizasyon arızası olduğunda ne yapmanız gerekir sorunlarında, problemlerinizi hızlı bir şekilde çözmek için çalışan profesyonel bir şirkettir.

Müşterilerimizin talep etmiş olduğu istek ve arzular ar-ge ekibimiz ile değerlendirilerek kanal temizliği işlemleri ve diğer alanlarda sunmuş olduğumuz tüm hizmetler değerlendirilir.

Temel prensiplerimiz arasında hizmette dürüstlük, ekonomik bütçeler ile her kesime hizmet sunabilmek, marka odaklı düşünebilmek ve sürekli teknolojiyi uyum sağlamaktır. Kanalizasyon arıza işlemlerinde günün her saati bizi arayabilirsiniz.

Kanalizasyon Gideri Açma

Borularda meydana gelen tıkanıklıklar hakkında en can sıkıcı olanlar şüphesiz tuvaletlerde görülen ve gider açma işinin zorunlu olduğu sorunlardır.

Evlerde ve işyerlerindeki pis suyun dışarı atılmasını sağlayan sistemlerde meydana gelen tıkanmalar, bugün en pratik biçimde kanalizasyon gideri açma işini profesyonelce yapan ekipler tarafından çözülmektedir.

Kanalizasyon Gider Açılmasına İhtiyaç Duyduğunuzda

Kısaca tuvaletteki su gitmiyor diye söylenen ve eyvah yoksa kanalizasyon temelli mi tıkandı? Sorusuyla büyüyen pis su giderlerinin tıkanması, özellikle ev kadınları için kabus gibi bir durumdur.

Evde küçük çocuk veya yaşlı hasta varsa sıkıntı daha da artar. Ortalığın kırılıp dökülme ihtimali ve yapılması gereken fazladan temizlik akıllara gelir.

Bu gibi durumlarda kendiniz tuvaletin içine eğilerek içine demir çubuklar sokmaktan ya da tesisata zarar verebilecek kimyasallar dökmekten vazgeçin. Kanalizasyon gider açılmasına ihtiyaç duyduğunuzda, profesyonel gider açma ekibi çağırmak, her zaman daha akıllıcadır.

Tuvaletlerin tıkanmasının başlıca nedeni bilir bilmez içine atılan katı cisimlerdir. Küçük çocuğunuzun küçük oyuncağı bile içine düşmüş olabilir. Ayrıca hijyenik pedler, ıslak mendiller, pamuk parçaları, kondomlar, poşetler, hatta hazır kullanılmış çocuk bezleri bile tuvaletlere atılan katı malzemeler arasındadır.

Eğer yapının inşaatı sırasında yeterli meyil de verilmemişse tıkanma süreci hızlanır. Suların fazla kireçli olması ve zamanla borularda tortulaşmanın görülmesi bile giderlerin tıkanma nedenleri arasındadır.

Kanalizasyon Gider Açma Nasıl Yapılır?

Sıhhi tesisat işlerinin bir parçası olarak çalışan tıkanıklık açma ekipleri gider açma işini de kolayca yapıyor. Gene hanımların çok korktuğu etraf kırılıp dökülecek, pis sular her yere yayılacak, bir sürü iş çıkacak gibi endişeler geride kaldı.

Kanalizasyon gider açma nasıl yapılır? Tıkanıklık nerede olursa olsun, gider içine gönderilen minik bir kamera yardımı ile görüntüleme yaparak, tıkanıklığın yerini tespit ediyoruz. (Hatta duvar içlerinden geçen borulardaki su kaçakları bile artık kolayca bulunuyor.) Problemli yer bulununca ortalığı kırıp dökmeye de gerek kalmıyor.

Modern tesisat firmaları diye tanımlayabileceğimiz bu ekipler daha sonra uygun aletler örneğin çeşitli boyda elektrikli spiraller kullanarak tıkanıklığı açıyorlar. Tuvalet, küvet, balkon ve lavabo giderlerindeki pis su akışı böylece normalleşiyor. 24 saat hizmet veren gider açma ekipleri ile hayat kolaylaşıyor.Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.