kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Bireysel Hizmetler Bireysel Hizmetler
  3. Mutfak Tıkanıklığı Açma Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak Tıkanıklığı Açma
Mutfak Tıkanıklığı Açma

Büyük mutfaklarda özellikle restaurant, oteller, evler vb. işletme mekanları içerisinde mutfak giderlerinde zaman içerisinde mutfak tıkanıklığı oluşabilir. Mutfak gideri hattının açılması için özel cihazların yardımından faydalanıp mutfak tıkanıklıklarının açılması konusunda profesyonel hizmetler sağlıyoruz.

Mutfak gideri neden tıkanır?

Mutfak gideri neden tıkanır? Soruna yanıt olarak şunları dile getirebiliriz. Mutfak giderine süzgeç içinden geçen gıda katkı maddeleri zaman içinde tortu oluşturarak tıkamaktadır.

Mutfak gideri tıkandığı zaman ilk olarak yapmamız gereken gider açıcı kimyasal ürünleri kullanmamız gerekir. Eğer bir fayda göremiyor isek kanal temizleme firmalarına başvurulmalıdır. Sokak arası kurulan tesisat firmaları bazı konularda size yardımcı olamayabilir. Ama kanal temizleme firmalarına tıkanıklık sorunlarınızda başvurduğunuzda görüntülü teknolojik cihazların kullanımı ile tıkanıklık sorunlarına kesin net çözümler getirilir.

Mutfak Tıkanıklığı Açmak için Geçici Yöntemler

Mutfak tıklanıklığı açmak için bazen geçici yöntemlere başvurulur. Bu yöntemler sırasıyla şunlardır;

  • sirke ve tuz ile lavabo tıkanıklığı açma,
  • lavabo tıkanıklığı açma fiyatları,
  • evde tıkalı lavabo nasıl açılır pratik,
  • tuz ve sirke ile lavabo açma,
  • kola ile lavabo açma,
  • lavabo tıkandı su gitmiyor,
  • limon tuzu ile lavabo açma

İşlemleri uygulanmaktadır. Bu durumdan kurtulmak için, mutlaka profesyonel yardım alınması önerilir.

Mutfak tıkanıklığı açma muhakkak görüntülü gider açma cihazları yardımı ile yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde işinde uzman olmayan kişilere tıkanıklık açma hizmeti verildiğinde mutfak alt yapılarında yenilik, kırma ve zarar verilme gibi işlemlerin yapılabileceğini unutmayınız.

Görüntülü mutfak tıkanıklık açma hizmeti alarak en az maliyet ile en kısa süre içinde sorununuzun çözümüne ulaşılacaktır. Kullandığımız özel ekipman ve profesyonel elemanlarımız ile tıkanıklık sorunlarınıza en hesaplı fiyatlar ile çözüm üretiyoruz.

Mutfak gideri açma hususunda bir bilinen diğer yanlış ise pompa kullanılarak gider açılmasıdır. Pompanın kullanılması giderlerin açılmasında hiçbir etkisi olmayacaktır. Her ne kadar işe yaradığı sanılsa da aksine günden güne daha fazla zarar verilerek gider hattı içinde biriken tıkanıklığı daha derinlere götürerek ciddi zararlar verebilmektedir. Mutfak gideri açma tecrübe gerektiren bir hizmet alanıdır. Bu hususta çalışacağınız kişiler profesyonel alt yapı kanal temizleme firmaları olmalıdır.Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.