kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Vidanjör Ekipmanları Vidanjör Ekipmanları

Vidanjör Ekipmanları ve Özellikleri

Vidanjör Ekipmanları
Vidanjör Ekipmanları

Vidanjör Ekipmanları ve özellikleri, bir takım vidanjör araçlarının sisteme entegre olması ile işlerlik kazanmaktadır. Bu vidanjör ekipmanlarının tümü kumanda ile kolay şekilde kontrol edilebilir. Entegre edilmiş sistem mekanik pnömatik ile vidanjör şeklini alarak birbirleri ile tam uyumlu şekilde çalışarak, vidanjör hizmetini vermeye başlarlar.

Vidanjör ekipmanlarında, tank hacmi ortalama olarak 4 bin litre ile 20 bin litre aralığında değişkenlik göstermektedir. Tankın üretim aşamasında özel bileşenlerden faydalanılır ve böylece iç direnç üst düzey olmaktadır.

Pompa, tahrik sistemi, kapak kilit sistemleri, çamurluklar ve toz lastikleri, emiş hortumları, kaplin anahtarları, emiş nozutu, boşaltma hortumu ve takım sandıkları gibi pek çok vidanjör ekipmanı bir araya gelerek vidanjör araçlarını meydana getirir.

  • Vidanjör kapasiteleri
  • Vidanjör aracı

Vidanjörlerin Ekipmanları sistematik olarak düzgün şekilde çalışabilmesi için yukarıda yer alan entegre olmuş parçaların tümünün iyi şekilde çalışır olması gerekmeklidir.

Bu parçaların birbirleri arasındaki iletişimi ve entegrasyonunun iyi olması hizmet verilirken çok daha stabil bir çalışma ortaya koyacaktır.

Bu yüzden Vidanjör Ekipmanları’nın birbirleri ile olan uyumu son derece önemlidir.Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.