kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
 1. Ana Sayfa Ana Sayfa
 2. Bireysel Hizmetler Bireysel Hizmetler
 3. Lavobo Gider Tıkanıklığı Lavobo Gider Tıkanıklığı

Lavobo Gider Tıkanıklığı

Lavobo Gider Tıkanıklığı
Lavobo Gider Tıkanıklığı

Lavabo tıkanıklık sorunlarında temizliği yapılacak olan lavaboya zarar verilmeden temizlemesi gerekmektedir. Lavabo tıkanıklık açma hizmetimizde eski yöntemleri bir kenara bırakıp yeni nesil son teknoloji sistemler ile tıkanıklık sorunlarına profesyonel çözümler getirmekteyiz. Önceden gelişmiş teknoloji yokken kırarak, zarar verilerek tıkanıklığı oluşturan yerin tespiti yapılırdı. Ancak oysa günümüz koşullarında görüntülü kanal ve tıkanıklık açma sistemleri sayesinde tıkanıklığa neden olan bölge tespitinin yapılıp, profesyonel cihazların kullanılması ile açılması sağlanmaktadır.

Kırmadan, zarar vermeden lavabo tıkanıklığı nasıl açılır ve temizliği nasıl yapılır? Lavabo tıkanıklığı açma robot teknik cihazların kullanımı ile yapılır. Bu cihazımız sayesinde lavabo, küvet giderleri içinde biriken tıkanıklığın yeri araştırılarak kırmadan zarar verilmeden lavabo açılmaktadır. Teknolojiyi kullanarak hiç kırım, söküm işlemi yapılmadan profesyonel cihazlarımız sayesinde tıkanıklık sorunlarına kesin çözümler getirmekteyiz.

Lavabonun açılması için birçok kimyasal ürün kullanılabilir. Kullandığınız kimyasal ürün lavabonun açılmasında etkili olmuyor ise profesyonel bir alt yapı firmasından yardım almanız gerekmektedir. Güçlü alt yapı servis firmaları son teknoloji ürünleri kullanarak müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Lavabo tıkanıklığı açılması işleminde fayans ve duvarların kırılmasına hiç gerek yoktur. Yüksek su tazyikli cihazların kullanımı ile kırım, döküm işlemleri yapılmadan tıkanıklık sorununun çözümü ortadan kaldırılmaktadır.

Kırmadan Lavabo Açma Teknikleri

Lavabo gideri açılması işlemlerinde bir çok kimyasal maddelerin kullanımı ile lavabo tıkanıklığının açılması çoğu zaman mümkün olmamaktadır. Profesyonel görüntülü tıkanıklık açma cihazlarının yardımı ile uzman personelimiz ile evinize veya bulunduğunuz yere gelerek lavabonuzun tıkanıklığını açmaktayız. Görüntülü tespit cihazlar ile bilgisayar monitöründen izleyip sorunu en kısa sürede buluyor ve yapılacak olan işleme karar veriliyor.

Lavabom Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Lavabonuzun tıkandığını fark ettiyseniz hemen işinde uzman, referans ağı yüksek, son teknoloji ürünleri kullanan firmalara başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu tür alt yapı firmaları her türlü kanal, kanalizasyon, mutfak, banyo, lavabo tıkanıklıklarının açılmasında sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Kısa süre içerisinde kanal temizleme firmaları tıkalı olan lavabo giderini buluyor ve en geç 1 saat içerisinde lavabonun açılmış bir şekilde sizlere teslim ediyor.

Lavabo Tıkanıklık Açma

Lavabo tıkanıklığı açma ihtiyacının karşılanması için uzman ekiplerimiz robotik sistemlerde hizmet vermektedir. Genelde lavabo tıkanıklık açma işi için karbonat, tuz ruhu benzeri aletler kullanılır. Ancak ciddi tıkanıklıklar söz konusu olduğunda profesyonel bir destek almak zorunlu hale gelir. Oysa temizlemesi güç olan lavabolar, endüstriyel alanlarda (mutfaklarda) ya da ev gibi alanlarda sı rastlanan bir sorundur. Vakumla denenen ve en kısa sürede çözülmesi gereken sorunlardan biri olan lavabo tıkanıklığı, yaşamı olumsuz etkilemektedir.

Lavabolar Neden Tıkanır?

Lavabo tıkanıklıklarının en temel nedenlerinden biri yiyecek artıklarıdır. Bunu saç, sakal, çay posası, yağ, gibi maddeler takip eder. Ciddi bir sorun olan lavabo tıkanıklığının giderilmesi için ustalar son derece önemlidir. İyi bir usta, tıkalı lavaboların açılmasını sağlar. Güvenilir bir hizmet almak istediğinizde her zaman işe yarayacak sonuçlar almanız mümkün olabilir. Hızlı ve güvenli bir lavabo tıkanıklık açma hizmeti almak istediğinizde firmamız size destek verecektir. Bilinçsizce tıkanıklıkların açılmaya çalışılması son derece yanlıştır. Daha büyük sorunlara neden olması engelleyen bu tıkanıkların oluşmaması için yapamayacağınız işlemlere girişmemeniz son derece önemlidir.

 • mutfak gider borusu nasıl açılır
 • banyo tıkanıklığı açma yöntemleri
 • mutfak gider borusu nasıl temizlenir
 • tıkalı boru açma kimyasalı
 • evde tıkalı lavabo nasıl açılır
 • lavabo tıkandı su gitmiyor
 • tuvalet tıkanıklığı açma
 • sirke ve tuz ile lavabo tıkanıklığı açma

Pompayla Açmak En Popüler Yöntemdir

Kanal tıkanıklıklarını pompa kullanarak açmak son derece popülerdir. Tellerin ince olması durumunda kırılmaları, pompanın yetersiz gelmesi durumunda su birikintilerinin sineklerin üremesine neden olması gibi durumlar görünebilir. Basit işlerde telin kısa sürede tıkanmaya neden olan maddeyi yok etmesi mümkün olabilir. Bazen pompa çok iyi çözümler sunar. Ama ilerlemiş bir tıkanıklık sorunu varsa, su ve sirke çözümleri de hiçbir işe yaramaz. Önemli olan tıkanıklıkların nedeninin tespit edilmesi ve doğru çözümlerle giderilmesidir.

24 Saat Kesintisiz Destek

24 saat kesintisiz destek almanızı sağlayan firmamız, lavabo tıkanıklık açma hizmetiyle işinizi kolaylaştıracak çözümler sunacaktır. Yağ ve gıda atıkları, saç gibi kalıntılar kısa sürede gitsin diye birçok avantaj sağlanabilir. Tesisatın iyi bir şekilde tamir edilmesi, pimaş yıkama çalışmalarının yeniden yapılması gerekebilir. Yani her durumda sorununuzun asıl nedeni tespit edilerek en kısa sürede çözümü sağlanır. Geniş servis ağımız sayesinde birçok firma gibi kısa sürede destek vererek ağ problemlerinin çözülmesini sağlıyoruz.Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.