kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
 1. Ana Sayfa Ana Sayfa
 2. Bireysel Hizmetler Bireysel Hizmetler
 3. Klozet Temizleme Klozet Temizleme

Klozet Temizleme, Bakım ve Onarımı

Klozet Temizleme
Klozet Temizleme

Banyo, wc ve lavabo tıkanıklık sorunlarında ilk olarak, profesyonel kanal görüntüleme cihazları kullanırız. Daha sonrasında hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden sizlere en az maliyet çıkacak şekilde, gerekli temizliği yapmaya gayret gösteririz.

Klozet Temizleme, bakım ve onarımı gibi genellikle tıkanıklık sorunları ortalama 1 saat içerisinde çözüme ulaşmaktayız. Sorun eğer derin ve çözümü elektronik cihazlar ile açmak mümkün değil ise zorunlu olarak kırma-kazı yöntemleriyle temizliğini yapmaya çalışmaktayız.

Alt yapı hizmetlerimizde olduğu gibi tüm hizmet alanlarımız garanti kapsamı dahilinde sunmuş olduğumuz hizmetlerdir.

Banyo, WC ve lavabo tıkanıklığı iç hatların her türlü problemi kırmadan ve zarar vermeden yine Avrupa makinelerle yapılmaktadır.

Klozet Tıkanıklık Açma

Klozet tıkanıklık açma hizmetimiz son derece önemli olan bir hizmet olup, günün her saati acil durumlar için hizmetinizdedir.

Klozetlerin tıkanması ve son derece önemli olan klozet tıkanıklık açma hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Genelde yanlış kullanımlar sonucu ortaya çıkar. Kullanıcıdan kaynaklı olmayan sorunlarda ise olayın incelenmesi ve daha büyük bir müdahale yapılması gerekir. Bazen hızlı biçimde çözülen tıkanıklık giderme işlemi için uzman bir destek alınması şart olur.

Bazı kimyasal ürünler giderlerin borularının erimesine neden olacak etki içerir. Böylece sıkıntı yaratan durumlar ortaya çıkabilir. Aynı zamanda giderlerin tıkanmasının en büyük nedeni klozete atılan atıklardır. Birkaç kere bile olsa çeşitli bezlerin tuvalete atılması tuvaletin tıkanmasını hızlandırır. Ayrıca normal bir tuvalet en az 20 yıl tıkanmaz. Ama içine bir şey atılan klozet kısa sürede tıkanacağı gibi kötü kokuların kalıcı hale gelmesine de neden olur.

Klozetlerin Tıkanma Sebepleri Nelerdir?

Klozetlerin tıkanma sebepleri nelerdir? Özellikle evde yapılmaması gereken işlemlerden olan tıkanıklık açma yöntemleri denendiğinde daha sıkıntılı sonuçların alınması mümkün olabilir. Kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklık açma hizmeti için bir uzmandan destek almanız şarttır.Tuvalete atılan tuvalet kağıdı, ped ve bebek bezleri Katı cisimler Saç birikintileri Islak mendiller Oyuncaklar tıkanmaya neden olabilir.

Tuvalet tıkanıklığı bazen pompayla ve sifonun çekilmesiyle giderilir. Ancak bu kadar basit olmayan sorunların giderilmesi için tuvalet pompası yetmez. Bu tür durumlarda en iyi çözümler klozet tıkanıklarının açılması için bir uzman yardımı almakla ortaya çıkar.

Tuvalet Tıkanıklığı Gidermek İçin Alternatif Yöntemler

Bazı durumlarda kendi çabalarımızla tuvalet tıkanıklıklarının giderilmesini sağlayabiliriz. Özellikle mutfakta kullanılan tıkanıklık giderme yöntemleri, klozetlerde de tercih edilebiliyor.

Tuvalet tıkanıklığı gidermek için alternatif yöntemler nelerdir? Mesela 2-3 saat bekledikten sonra işe yarayan 1 çay bardağı karbonat, 1 su bardağı sirke ve bir litre sıcak su karışımını klozete dökerek bekletin. Bu şekilde kimyasal bir erime meydana gelerek tıkanma giderilebilir.

 • Tuvalet temizliği için deterjan,
 • Tuvalet temizliği video,
 • Klozet temizleme yöntemleri,
 • Doğal tuvalet temizliği,
 • Kişisel tuvalet temizliği nasıl yapılır?
 • Klozet içindeki kireç temizleme,
 • Klozetin dibindeki lekeler nasıl temizlenir?
 • Tuvalet temizleyici.

Bazen de pompa kullanılarak klozet tıkanıklık açma işlemi gerçekleşir. Bu sefer daha hızlı sonuç alınır ve sifon çekmeyle tıkanmalar gider. Ama her zaman bu kadar ucuz kurtulamazsınız ve hızla tıkanmaların giderilmesini sağlamanız gerekir.Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.