kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
 1. Ana Sayfa Ana Sayfa
 2. Bireysel Hizmetler Bireysel Hizmetler
 3. Kanalizasyon Temizleme Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon Temizleme
Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyonlar zaman geçtikçe dolar ve insan sağlığını tehdit edecek boyuta gelir. Belirli bir zaman sonra dolan kanalizasyonların temizlenmesi gerekir. Bu işlemin periyodik olarak yapılması daha uygun olur. Kanalizasyon temizleme işlemi kullanılan donanım ve bilgi birikimi ile çok kısa sürede yapılan bir işlemdir. Bina veya müstakil evler olsun Kanalizasyon temizleme işlemini kesinlikle zamanında yaptırmalıdırlar.

Kanalizasyonlar Neden Tıkanır?

Yapıların zaman içersinde zemine oturmaları sırasında gider borularının eğimde kalması veya zarar görmesi sonucunda kanallar tıkanabilir. Kanalizasyon temizleme bu ve bunun gibi durumlarda hayati önem taşımaktadır. Örnek olarak bir binanın gider borusu yüklenici tarafından standartlara uygun ölçülerde konulmazsa binada bulunan evlerden gelen yağlar bu dar borulardan geçerken donar ve küçük olan boruların çapları daha da küçük hale gelir ve kaçınılmaz son olan kanal tıkanıklığı sorunu meydana gelir. Bu aşamada Kanalizasyon temizleme işlemi ya da yeni boru döşeme seçeneği kullanıcılara sunulur.

Kanalizasyon temizleme işlemi dolu kanalların hidrolik akışının sağlanabilmesi ve kokulara sebebiyet vermemesi için periyodik olarak anlaşmalı firmalar tarafından temizlenmesi gerekmektedir.

 • Kanal temizleme firmaları
 • Logar temizleme fiyatları
 • Rögar temizliği
 • Ankara kanal açma fiyatları
 • Logar açma
 • Kanalizasyon gideri

Eski yıllardan alt yapı temizlik işleri ilkel teknikler kullanılarak yapılmaktaydı. Şimdi ise yeni teknoloji imkânlar ile kanalizasyonların temizliği yapılabilmektedir. Kanalizasyon içerisine gönderilen robot kamera cihazları sayesinde tıkanıklığa sebep olan yer belirlenir. Uygun teknikler kullanılarak kombine kanal temizleme araçlarımız yani vidanjör sistemleri sayesinde güvenli olarak temizlenir. Kanalizasyon temizleme sayesinde evlerde yaşanılacak gider taşmalarının önüne rahatlıkla geçerek bu nahoş durumlardan kaçınabilirsiniz.

kanalizasyon temizleme
Kanalizasyon

Vidanjör üstünde bulunan pis su çekme sistemi sayesinde kanalizasyon içerisinde biriken pis su ve atıklar çekilir. Sonrasında kanalizasyon hattının verimli olarak çalışabilmesi için kanal içerisine temiz su bırakılarak kanalın artık eskisi gibi temiz bir akış ile çalışması sağlanır.

Sürekli Tıkanan Giderler Nasıl Açılır?

Bir yapının belli periyotlar halinde tıkanması durumunda sürekli gider açma işlemi tavsiye edilen bir metot değildir. Sebebi kullanıcılara yük olacak maliyetin dışında tıkanıklık sorununun kullanıcıları etkilemesidir. Özdoğan Teknik olarak yapılarınızın giderlerini son teknoloji ürünleriyle baştan sona analiz ederek tıkanmaya sebep olan sorunları teşhis ederek kullanıcılara kalıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Bu sayede Kanalizasyon temizleme işlemi sürekli halden belli periyotlarda yapılan bir durum haline geliyor.

kanalizasyon temizleme
Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon Temizliği Nasıl Yapılır?

 • Kanalizasyon temizliği ilk olarak robot cihazlar kullanılarak yapılır.
 • Kombine kanalizasyon temizlik araçlarına ihtiyaç duyulur.
 • Kanalizasyon kapağı açıldıktan logardaki pislikler makine içine alınır.
 • Pislikler alındıktan sonra kanal içine temiz su gönderilerek çalışması sağlanır.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Firmamız tıkanıklık sorunlarından oluşan sıkıntıları en aza indirmek için çeşitli araç ve gereçleri fazlasıyla bünyesinde bulundurmaktadır. Kanalizasyon temizleme işlerinde müşterilere hemen cevap vermek ve sorunu çözmek adına Ankara’nın tüm bölgelerine anında servis çıkarabilecek durumdadır.

Firmamız her zaman en uygun fiyat garantisi ve müşteri memnuniyeti kısaslarına göre hizmet vermektedir. Logar açma, temizleme, kanalizasyon tıkanıklık giderme gibi tüm işlerinizde firmamızdan fiyat teklifi alabilir ve uzman kadrosu ile işlerinizi gönül rahatlığıyla bizlere yaptırabilirsiniz.

Binanızda veya diğer yapılarınızda tıkanıklık sorununuz varsa sizde hemen bizimle iletişime geçerek bu tür sorunlardan tamamen kurtulabilirsiniz. Yaptığımız tüm işerde garantili hizmet vermekte olup müşterilerin aklında tek bir soru işareti bırakmadan işi teslim ediyoruz.

Özdoğan Teknik tüm alt yapı sorunlarınız için her zaman sizlerle.
Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.