kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Hizmetler Hizmetler
  3. Vidanjör Hizmetleri Vidanjör Hizmetleri

Vidanjör Hizmetleri
Vidanjör Hizmetleri

Genelde endüstriyel atıklardan kurtulmak için tercih edilen vidanjör hizmetleri, yaşam yerlerinde önemli bir iş üstlenirler.

Genelde vidanjör hizmetleri belediyenin de desteğiyle evsel atık, foseptik çekimi, atık su çekimi, bakteri nakliyesi, iç temizlik, kanal açma ve temizleme, yağmur suyu çekimi, içme ve su kuyularını temizleme, rögar temizleme gibi işler için kullanılır. Her türlü kanalizasyon sistemi için gerekli olan vidanjör uygulamaları profesyonel bir ekip önderliğinde kısa sürede yapılmaktadır. Büyükşehirlerde uygulanan boşaltma ve doldurma sistemleri sayesinde tıkanmalara yol açan atıkların arıtımı yapılır.

7/24 Vidanjör Hizmeti Ankara

7 gün 24 saat vidanjör hizmeti alabileceğiniz ekiplerimiz tüm bu sistemler konusunda kesin ve güvenilir çözümler üretmektedir.

Kanal içinde tıkanıklık, taşma, bakteri transferi ya da başka sebepler söz konusu olduğunda vidanjörler iş başına geçer. Tıkalı kanalların temizlenmesini sağlayan ve yağmurlu havalardaki taşmalarda su basma risklerini manipüle eden vidanjör hizmetleri kokuları da engeller. Ev, fabrika, tesis ve işyerlerinde çeşitli sorunlar için vidanjör hizmeti alabilirsiniz.

  • Yağmur sularının temizlenmesi
  • Kanalizasyon temizlenmesi
  • Kanal tıkanıklıklarının açılması
  • Firma içlerinde sıvı taşınması
  • Acil durumlarda tıkanan yerler için çözümler
  • Atık yağ, kirli su ve ev atık alanlarının temizliği
  • Yüksek debili endüstriyel temizlik hizmetleri vidanjörler yardımıyla güvenle yapılabilir.

Okul, fabrika gibi büyük alanların temizlenmesi için kullanılan bu aletleri kiraladığınızda beraberinde işi bilen bir uzman da gelecektir.

Aylık Vidanjör Kiralama

Aylık ya da yıllık kiralamalar sayesinde acil durumlarda ilk başvuracağınız yer bir vidanjör kiralamacısı olacaktır. Ekonomik çözümlerle yağmur suyu birikintileri ya da diğer atıkların temizlenmesi mümkün olacaktır. Büyük sorun haline gelen boru patlaması ve atık su çekimleri için saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak yararlanabilir.

Vidanjör Kiralama Fiyatları

Vidanjör kiralama için belirli ve sabit bir fiyat söz konusu değildir. Standart bir fiyat olmadığı için vidanjör uygulamaları ihtiyaç duyulan zaman dilimine ve uygulamaya göre teklif edilmektedir. Bazen birkaç saatte tamamlanan sorunlar bazen günlerce bitmeyebilir. Bu yüzden fiyat bilgisi almak istediğinizde en kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz.Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. İletişim Formu
Whatsapp