kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Bireysel Hizmetler Bireysel Hizmetler
  3. Tıkanıklık Açma Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma ve Temizleme Hizmeti

Tıkanıklık Açma
Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma sorunlarında profesyonel olan Özdoğan Teknik, kullanmış olduğu robot sistem cihazları kullanarak her türlü tıkanıklığın üstesinden gelmektedir. Tıkanıklık sorunları robot cihazlar kullanarak, cihaz ucuna takılan çelik yay ile tıkalı alana kadar erişim yapılıp, tıkanıklığa sebep olan madenin temizliği yapılarak tıkanıklık açma yapılır.

Özdoğan Teknik olarak tıkanıklık sorunlarında siz değerli müşterilerimize günün her saati hizmet sağlayarak, ekonomik fiyatlar ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Tıkanıklığın oluştuğu alanlar genellikle yaşamımızı sürdürdüğümüz yerlerde oluşmaktadır. Evlerimiz, iş yerlerimiz, gündelik faaliyetler içerisinde olduğumuz mekânlardır aslında. Tıkanıklık sorunu oluştu peki bu durumda ne yapmanız gerekiyor?

Müşterimiz bilinçsiz yöntemler deneyerek tıkanıklığı açma çabası içerisine girmektedir. Kendilerince bir takım teknik kullanarak tıkanıklık sorununu çalışma yapılacak alan içerisinde kırıp dökme faaliyetleri ile çözüme ulaşmaya hedeflerler. Ama aslında bu yöntemler sizin için en zahmetli ve pahalı yöntemler olacağı için bizce doğru ekipmanları kullanarak alt yapı temizliğini yapabilmek mümkündür. Günümüz koşullarında tıkanıklık sorunlarında en cüzi fiyatlar ile tıkanıklıklar açılabilmektedir. 30 Dakika en geç 1 saati bulan bir çalışma ile kısa sürede tıkanıklık problemi çözüme ulaştırılır.

Yüksek Teknolojili Tıkanıklık Açma Yöntemlerimiz

Tıkanıklık açma cihazlarımız ile tıkalı olan bölgeye gelip ilk olarak kamera sistemlerimizle sorunun yerini tespit ediyoruz. Daha sonra hiç vakit kaybetmeden robot cihazlar ile tıkanıklığı giderme çalışıyoruz. Bu işlem kırmadan, hiçbir yere zarar vermeden yapılmaktadır. Sizlere ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan, olası kayıpları önceden düşünerek profesyonel hizmet sağlıyoruz.

  • lavabo tıkanıklığı açma fiyatları,
  • tuvalet tıkanıklığı açma,
  • pimaş açma

Alt yapı, kanalizasyon ve tıkanıklık açma hizmetlerinde muhakkak uzman firmaları seçmek ve firmaların son sistem cihazları kullandığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Yapmış olduğumuz araştırmalara göre birçok firma eski yöntemleri uygulayarak müşterileri mağdur edici boyutta bir takım çalışmalar yapmaktadır. Bunların hiçbirini yaşamamanız için kaliteli kanal temizleme firmalarıyla çalışmanız gerekir.

Profesyonel Ankara Tıkanıklık Açma Hizmeti Alın!

Bu tür kanal temizleme hizmetlerinde bilinçsiz kişiler değil, gerçek olarak alt yapı, inşaat firmalarıyla temizlik hizmeti almanız gerekmektedir. Her işin bir ustası olduğundan sokak arası tesisatçılar ile hizmet aldığınızda işin teknik boyutunu bilmeyen ve maliyeti fazla olan hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Firmamız gerek lavabo tıkanıklığı açma olsun, gerek mutfak tıkanıklığı açma olsun, gerekse banyo tıkanıklığı açma olsun her türlü alt yapı alanında profesyonel ekipmanlarıyla çalışma faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Ankara’da bölgesindeki kanal sorunlarında sizlere her zaman çözüm ortağı olan Özdoğan Teknik kanal temizliğinin her alanı içerisinde çalışma faaliyetlerini sergilemektedir.

Günlük hayat içinde yaşam alanlarındaki sıhhi tesisat borularının tıkanmasına çokça rastlanır ve ortaya tıkanıklık açma gibi bir iş çıkar.

Hemen herkesin verdiği öğütlere kulak asmadan evlerde ve işyerlerinde ihtiyaç duyulan tıkanıklık açma işi için ilgili servisi çağırmak en mantıklı yoldur. Çünkü gider sıkıntıları gibi can sıkıcı bir iş ancak gerekli aletlerin yardımıyla pratik bir şekilde halledilebilir.


Tıkalı Noktanın Tespiti: Evlerde ve işyerlerinde sıhhi tesisat boruları genelde pimaş adı verilen sert plastikten yapılmıştır. Çok kullanışlı olan bu borular esnektirler ve kireçlenme yapmazlar. Ama içine katı atık gittiği zaman doğal olarak tıkanırlar. Önemli olan bu tıkanıklığın nerede olduğunu bulmak, ortalığı kırıp dökmeden, gereksiz zahmet ve masraf çıkarmadan tıkalı noktanın yerini tespit etmektir. Günlük dilde tıkanıklık açma makinesi olarak geçen görüntüleme cihazları ile bu iş kolaylaşmıştır. Ucunda kamera olan bir minik bir düzenek tıkalı borunun içine sarkıtılmakta ve böylece boru içinde durum tespiti yapılmaktadır.

Bu yüzden tıkanık bir gideri açmak için sizin demir boru veya çelik tel kullanarak uğraşmanıza gerek kalmamıştır. Beton kırma, fayans sökme gibi işlere de gerek kalmamıştır. Diğer boruların zarar görmesi de söz konusu değildir. Tıkanan yer belli olduktan sonra robot cihazların ağzına takılan helezon veya yaylı aparatların kullanımı ile iş devam eder.

Pratik Yöntemler İşe Yaramadığında!

Basit tıkanıklıklar pompalama ile açılabilir. Fakat banyolardaki tuvalet ya da küvet gibi yerlerdeki tıkanıkları lütfen kendi başınıza açmaya kalkmayın. Tuvalet tıkandı ne yapacağım telaşına düşmeden tıkanıklık açma işinde çalışan tecrübeli ekipleri aramak emin olun sizi hem oluşabilecek gereksiz masraftan hem de boşa harcanacak zamandan kurtaracaktır.

Bu iş ile uğraşan firmalar arıza ihbarı alındıktan sonra en geç iki saat içinde size ulaşabilirler. Açma sırasında ve sonrasında sizin bilmeden yaratacağınız tadilat sorunlarının üstesinden böylece gelebilirsiniz.

Lavabo ve küvet tıkanıklıklarında saç, küçük cisimler, kedi kumları ya da yemek artıkları başlıca neden olarak görülürken tuvalet veya kanalizasyon tıkanıklarındaki sorunlar çoğunlukla daha büyük boy yabancı cisimlerden kaynaklanıyor. Örneğin kadın pedleri ve kondomlar hatta poşetler bile tuvaletlere atılan cisimler arasındadır.
Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.