kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Kurumsal Kurumsal
  3. Hakkımızda Hakkımızda

Kanal temizleme ve diğer alt yapı hizmetlerimizde Özdoğan Teknik 19 yılı aşan deneyim ve tecrübesiyle kusursuz hizmet vermektedir.

Hakkımızda
Hakkımızda

Firmamızın kuruluş amacı uzun süreli kanal ve kanalizasyon temizleme sistemleriyle ve vidanjör çalışmaları, kombine kanal temizleme gibi bir çok alanda faaliyet gösterdigi ve her yeni sezonda daha teknolojik, bir çalışma sistemi ile kapsamlı bir temizlik ve müşteri potansiyelini en üst seviyede tutarak kendisine amaç edinmiş bir firmadır.

Müşterilerimize daha randımanlı bir temizlik kapsamında geri dönebilmek için her dönem tüm kadromuzla yenilenerek ve firmamızı geliştirerek sektörde yer almaya devam etmekteyiz.

Bilindiği üzere kanal temizleme sistemlerinin hijyenik ve kapsamlı bir şekilde temizlenmemesinden kaynaklanan birçok göz ardı edilmeyecek problemler ve sıkıntılar yaşanmaktadır. Özellikle baca, davlumbaz, motor ve yağlı kanal temizlikleri işletmenizin güvenliği ve hijyeni açısından büyük önem taşımaktadır.

Manuel bir temizlik kapsamında temizligi yapılan mutfak sistemleri geri dönüşü olmayan zor hatalara ihtimal vermektedir. Yangınlar, çevre kirliliği, yağ akıntıları ve hijyenin bozulması örnekler arasındadır.

Özdoğan Teknik olarak bu sektörde bu tarz sorunları minimum seviyeye indirmek ve sektöre yeni bir boyut kazandırmak için hizmet vermekteyiz.

Özdoğan Teknik Kanalizasyon Ve Temizlik olarak sektörümüze yeni bir boyut kazandırmak bizleri onurlandırmaktadır.

Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. İletişim Formu
Whatsapp