kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Hizmetler Hizmetler
  3. Vidanjör Kiralama Vidanjör Kiralama

Vidanjör Kiralama Hizmetleri

Vidanjör Kiralama
Vidanjör Kiralama

Vidanjör fosseptik ve tıkanmış kanalizasyonlardaki sorunları bünyesinde bulunan pompa ile su veya atıkları kendi tankına çekerek mevcut sorunu ortadan kaldıran makinedir. Genel olarak bahsedilecek olursa emme borusu ve tanklardan oluşmaktadır.

Vidanjör Kullanım Alanları?

Bireysel yapılarınız, binalar, konser ve gösteri merkezleri, kamp alanları vb yerlerde kullanılır. Şirketimiz aracılığı ile sizde kullanım alanınıza göre vidanjör kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kendinize ait müstakil evin ya da konutunuzun bulunduğu apartmanın veya işletmenizin bulunduğu tesisin, kanalizasyon hatlarında tıkanıklık meydana geldi ise ve bu sorundan kurtulmak istiyor iseniz, firmamızın sunduğu vidanjör kiralama hizmetlerinden yaralanabilirsiniz. Kanalizasyon hatlarının meydana getirdiği taşmalar, sizin ya da çevrenizin sağlığını olumsuz yönde etkileyeme başlamadan, firmamız ile irtibata geçerek, bu sorunu ortadan kaldırmanız ve sağlığınızı korumanız mümkündür. Maddeler halinde kullanım alanlarını özetleyecek olursak bunlar aşağıdaki gibi olacaktır.

  • Kanal ve kanalizasyon tıkanıklıklarını giderir.
  • Kimyasal atıklarda kullanılır.
  • Su çekimi yapılır.
  • Evsel atıkların temizliği yapılır.
  • Fosseptik çekim yapılır.
  • Fosseptik kuyularının içi temizlenir.
  • Otel ve restoranların çöpleri atık haline geldiyse onları temizler.

Yukarıdaki maddelere değişik eklemelerde yapılabilinir ama genel manada kullanım alanları bu maddelerden ibaret olup hepsi uzmanlık alanlarımızdır.

Kiralık Vidanjör Mü İstiyorsunuz?

İster şahıs olsun, ister ise tüzel kişilik, işletmemizin sunduğu vidanjör kiralama hizmetleri her kesime yönelik bir hizmet çeşididir. Bakımlı halde bulunan ve çözüm odaklı olan vidanjör araçlarımız, sorun yaşandığı düşünülen ya da gözlenen alanlara sürat ile gönderilmekte ve bahse konu tıkanıklıklar ivedi bir şekilde açılmaktadır.

Sunduğumuz hizmetler, tıkalı kanalın imkânlarımız doğrultusunda tamamen açılması aşamasına kadar devam etmektedir. Firmamız yetkisi dışında olan hizmetler için ise, bulunduğunuz alandaki belediye ile irtibata geçilerek çözüm odaklı temaslarda bulunulmaktadır.Şimdiye kadar tüm müşterilerimizi memnun etmiş ve belediyelerle bir sorun yaşamamış olan firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Sorunla karşılaşan gerçek ya da tüzel kişilikler, fosseptik çukurlarının temizlenmesi ya da tıkalı kanalizasyon hatlarının açılması maksadıyla, hiç vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeli ve uygun olan vidanjör kiralama servisinden yararlanılmalıdır. Tamamen çözüm odaklı olan uygulamalarımız ve profesyonel sunum ile yerine getirilen hizmetlerimiz, her zaman olduğu gibi sizin ihtiyaçlarınızda da memnuniyet ile karşılanacaktır.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz kombine vidanjör kiralama hizmetlerinin bedeli gerek emsal firmalara, gerek ise işin niteliğine göre, minimum seviyelerde yer alan, ekonomik bedellere denk gelmektedir. Sorununuzun vidanjör mü yoksa başka bir ekipmanlımı çözüleceğinden emin değilseniz, hemen firmamızı arayarak sorununuzu bize anlatın ve sizlere çözüm odaklı alternatiflerimizi sunalım.

Vidanjör kiralama çeşitleri

Vidanjör Kiralama Çeşitleri

Vidanjörler üç grubu ayrılır bunlar Kaset Bomlu Vidanjörler, Teleskopik Emiş Bomlu Vidanjörler ve Küçük, Standart Vidanjörlerdir. Firmamız bünyesinde istediğiniz ürünü vidanjör kiralama bölümünden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Firmamız her zaman müşteri memnuniyeti ve en iyi fiyat garantisi ile çalışmaktadır.

Vidanjör kiralama ile sorunlarınızı kısa ve hesaplı bir şekilde evlada dersiniz. Elimizde hali hazırda bulunan vidanjörlerle her an müşterilerimize hizmet verebilir durumdayız.

Vidanjör Çalışma Mantığı

Araçtaki boruda bulunan Santrifuj ün emiş gücü vardır. Boru sıvı ile temasa geçtiğinde ortamda bulunan sıvı ve katı maddeler emişin gücü ile makinedeki tanklara iletilir. Tıkanıklığı giderilen yer temizlenir ve yetkili kişinin onayıyla birlikte vidanjör görevini tamamlar.

Alanında profesyonel ve kaliteli elemanlarıyla Özdoğan Teknik her zaman sizlerin yanında olmaya devem edecektir.En hesaplı vidanjör kiralama hizmetlerinden faydalanmak için bizden teklif almayı unutmayın.


Etiketler

Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.