kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Hizmetler Hizmetler
  3. Vidanjör Kiralama Vidanjör Kiralama

Vidanjör Kiralama
Vidanjör Kiralama

Kendinize ait müstakil evin ya da konutunuzun bulunduğu apartmanın veya işletmenizin bulunduğu tesisin, kanalizasyon hatlarında tıkanıklık meydana geldi ise ve bu sorundan kurtulmak istiyor iseniz, firmamızın sunduğu vidanjör kiralama hizmetlerinden yaralanabilirsiniz. Kanalizasyon hatlarının meydana getirdiği taşmalar, sizin ya da çevrenizin sağlığını olumsuz yönde etkileyeme başlamadan, firmamız ile irtibata geçerek, bu sorunu ortadan kaldırmanız ve sağlığınızı korumanız mümkündür.

Kiralık Vidanjör Mü İstiyorsunuz?

İster şahıs olsun, ister ise tüzel kişilik, işletmemizin sunduğu Ankara vidanjör kiralama hizmetleri her kesime yönelik bir hizmet çeşididir. Bakımlı halde bulunan ve çözüm odaklı olan vidanjör araçlarımız, sorun yaşandığı düşünülen ya da gözlenen alanlara sürat ile gönderilmekte ve bahse konu tıkanıklıklar ivedi bir şekilde açılmaktadır.

Sunduğumuz hizmetler, tıkalı kanalın imkanlarımız doğrultusunda tamamen açılması aşamasına kadar devam etmektedir. Firmamız yetkisi dışında olan hizmetler için ise, bulunduğunuz alandaki belediye ile irtibata geçilerek çözüm odaklı temaslarda bulunulmaktadır.

Kanal Temizleme İletişim Telefon

Sorunla karşılaşan gerçek ya da tüzel kişilikler, foseptik çukurlarının temizlenmesi ya da tıkalı kanalizasyon hatlarının açılması maksadıyla, hiç vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmelidir. Tamamen çözüm odaklı olan uygulamalarımız ve profesyonel sunum ile yerine getirilen hizmetlerimiz, her zaman olduğu gibi sizin ihtiyaçlarınızda da memnuniyet ile karşılanacaktır.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz kombine vidanjör kiralama hizmetlerinin bedeli gerek emsal firmalara, gerek ise işin niteliğine göre, minimum seviyelerde yer alan, ekonomik bedellere denk gelmektedir.Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. İletişim Formu
Whatsapp