kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Bireysel Hizmetler Bireysel Hizmetler
  3. Rögar Temizleme Rögar Temizleme

Rögar Temizleme Hizmetleri

Rögar Temizleme
Rögar Temizleme

Kanalizasyon su giderleri yani diğer bir adı ile rögarlar periyodik aralıklar ile profesyonel makinelerin yardımı kullanılarak temizletilmesi gerekmektedir.
Genellikle rögarların tıkanması rögar giderlerinin içine giden katı büyük maddelerden dolayı tıkanmaktadır. Rögarların büyük tehlikelere sizleri maruz bırakmaması için, zamanında temizliğinin yapılması ve rögar kapakları ile kapatılmış olması gerekmektedir.

Kare ve silindirik yapı şekline benzeyen rögarlar, düzenli olarak temizlenmez ise pislikler zaman içinde birikerek boru hatlarını kapatır ve rögar açma ya da rögar temizleme işlemlerinin yapılması gerektirir.

Günümüzde bina, apartman yapılarının eski olmasından dolayı bazen logar yeri bilinememektedir. Bu gibi durumlarında rögar yerinin tespitinin sağlanması için, hiçbir kazı işlemi yapılmadan tamamen firmamıza ait teknolojik cihazların yardımı ile rögar yerinin tespiti sağlanmaktadır.

Bu cihazlar sayesinde aynı zamanda rögarın derinlik tespiti de sağlanmaktadır. Cihazlar ile rögarın yeri tespit edildikten sonra, sırada rögar açma işlemi gelmektedir. Deneyimli personel kadromuz kısa bir zaman içerisinde rögarın temizleme işlemini tamamlar.

  • Logar temizleme fiyatları,
  • Kanalizasyon temizleme,
  • Logar temizleme aracı,
  • Kanalizasyon açma

Rögarlar zamanında temizletilmediğinde özellikle yaz aylarında oldukça kötü kokuları yaymaya başlamaktadır. Bu da oldukça rahatsız edici bir durumdur ve sağlıksız koşullar altında yaşamaya maruz bırakmaktadır. Rögarlar çok sık kullanıma bağlı olarak temizletilmesi ve her yıl periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Rögar kapaklarının yerlerinin dizaynı ortada olması gerektirmektedir ki temizleme işlemleri yapıldığında, rahatça temizlik işlemleri sağlanabilsin. Rögarların kapakları kolay ve rahat açılabilir özelliğini taşıması gerekmektedir.

Rögar temizliğine başlanılmadan önce kanal görüntüleme makineleri ile kanal durumunun tespitinin yapılması gereklidir. Özdoğan Teknik olarak rögar temizlik işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmek adına kombine kanal temizleme araçları ve vidanjör ekipmanları kullanarak rögar temizliğini yapmaktadır.
Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.