kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Bireysel Hizmetler Bireysel Hizmetler
  3. Tıkalı Gider Açma Tıkalı Gider Açma

Tıkalı Gider Açma Hizmetleri

Tıkalı Gider Açma
Tıkalı Gider Açma

Özdoğan Teknik olarak Ankara başta olmak üzere, siz değerli müşterilerimize profesyonel ekipmanların kullanımı ile tıkanmış olan mutfak, banyo, lavabo, tuvalet gibi tıkalı gider açma hizmetleri ile temizliğini sağlamaktayız.

Tıkalı Tuvalet, Mutfak, Banyo, Lavabo Gideri Açma

Tıkalı giderlerin açılması konusunda sizlere profesyonel destek sağlayan alt yapı temizlik şirketimiz, konusunda uzman personellerimiz dahilinde hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden temizlik çözümleri üretmekteyiz.

Bundan daha önceki yıllarda sektörümüzdeki makinelerin yetersiz düzeyde olmasından dolayı alt yapı temizlik hizmetlerinde bir takım sorunlar ortaya çıkmaydı.

Ama şuanda kullanmış olduğumuz son sistem ekipmanların sayesinde temizlik hizmetleri kısa süre içersinde yapılabilmektedir. Kullanmış olduğumuz ekipmanlar ile gider tıkanıklıklarını güvenli bir biçimde, hızlı ve hesaplı olarak temizliğini sağlamaktayız.


Kullanmış olduğumuz görüntülü kanal açma ve temizleme makineleri ile tıkalı tuvalet açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı banyo açma, tıkalı mutfak gideri açma işlerinde günün her saati Ankara’nın her bölgesinde hizmet sağlamaktayız.

Kırmadan nasıl gider açıyoruz?

Kırmadan nasıl gider açıyoruz? Kanal boru temizleme makineleri kullanarak tıkanık açma sorunlarınızı hasarsız ve kısa süre içerisinde temizliğini sağlıyoruz.

Zamanında temizliği yapılmayan gider hatlarında kötü kokulara sebebiyet katarken, insan sağlığına da ciddi oranda zarar vermektedir. Kötü kokular sağlığınızı bozarken aynı zamanda psikolojik olarak da sizleri rahatsız etmektedir.

Ankara gider açma firması olarak sizleri tüm tıkanıklık sorunlarından kurtarıyor, sağlıklı yaşam alanları yaratıyoruz.Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.