kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Bireysel Hizmetler Bireysel Hizmetler
  3. Kombine Kanal Temizleme Kombine Kanal Temizleme

Kombine Kanal Temizleme
Kombine Kanal Temizleme

Kombine kanal temizleme vidanjör ekipmanları ile gerçekleştirilebilen bir hizmet alanıdır. Tıkalı olan kanallara verilen yüksek basınçlı su yardımı ile tasarlanmış, özel donatılmış araç üstü ekipmanlardan oluşmaktadır.

Tank içerisinden alınan yüksek basınçlı su yardımı ile foseptik kanallara pompalanır. Ekipman içinde bulunan kanal açma ve hortum makaraları, istenilen uzunluktaki hortumu sarmak için uygun olup her alt yapıyı temizleyecek düzeydedir.

Firmamız bu araçları kanal temizleme ve diğer tıkanıklık açma işlemleri içerisinde kullanmaktadır. İsterseniz bireysel veya kurumsal olarak kombine kanal temizleme araçlarımız olan vidanjör ekipmanlarımız günlük, aylık ve yıllık bazda kiralayabilirsiniz.

Kombine Kanal Temizleme Hizmetlerimiz;

  • Vidanjör
  • Yüksek basınçlı kanal açma makinası
  • Kombine kanal açma aracı teknik şartnamesi
  • Kanal açma hortumu
  • Kanalizasyon araçları
  • Basınçlı su ile kanal açma

Kombine kanal temizleme araçlarımızı genellikle şehir içi yerleşim yerleri içerisinde foseptik ile dolu çukurların boşaltılması için imal edilmiştir. Bu araçlar vidanjör, kanal açma, ve kombine düzeyde olan araçlardır.

Kombine kanalizasyon temizleme hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Özdoğan Teknik firmasıyla görüşebilirsiniz.
Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. İletişim Formu
Whatsapp