kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Bireysel Hizmetler Bireysel Hizmetler
  3. Kombine Kanal Temizleme Kombine Kanal Temizleme

Kombine Kanal Temizleme

Kombine Kanal Temizleme
Kombine Kanal Temizleme

Kombine kanal temizleme vidanjör ekipmanları ile gerçekleştirilebilen bir hizmet alanıdır. Tıkalı olan kanallara verilen yüksek basınçlı su yardımı ile tasarlanmış, özel donatılmış araç üstü ekipmanlardan oluşmaktadır.

Tank içerisinden alınan yüksek basınçlı su yardımı ile foseptik kanallara pompalanır. Ekipman içinde bulunan kanal açma ve hortum makaraları, istenilen uzunluktaki hortumu sarmak için uygun olup her alt yapıyı temizleyecek düzeydedir.

Firmamız bu araçları kanal temizleme ve diğer tıkanıklık açma işlemleri içerisinde kullanmaktadır. İsterseniz bireysel veya kurumsal olarak, vidanjör ekipmanlarımızı günlük, aylık ve yıllık bazda kiralayabilirsiniz.

Ankara Kombine Kanal Temizleme

Uygun kiralama ücretlerimiz ile ihtiyaçlarınızı gönül rahatlığı ile halletmenizi sağlıyoruz. Yapılacak işin durumuna göre faklı araçlarımız ile destek veriyoruz. Hizmetlerimiz saatlik ya da günlük olarak yapılabilir. Genel olarak belediyeler, şehirlerde kanalizasyonlarda oluşan tıkanıklıkları gidermek için, bu araçlardan destek alır. Bununla beraber kırsal kesimlerde de dolan fosseptik çukurlarının tahliyesi içinde yine aynı benzer araçlar tercih edilir.

Binalarda ya da şehrin alt yapı sistemlerinde yer alan kanallar, bazı zamanlarda tıkanabilir. Bu sorunlar karşısında insanlar çaresiz kalabilir. Evlerinizde, tuvalet, banyo gideri ve mutfağınız da tıkanması nedeniyle kötü kokular ortaya çıkar. Yıkanıklık giderilmezse, pis su geri gelir ve sağlığınızı tehdit eder. Bu nedenle tıkalı kanalların kısa sürede temizlenmesi gerekir.

Türkiye’nin ikinci büyük şehri konumunda olan Ankara’da da kanal açma araçları sıklıkla kullanılır. Yüksek teknolojili araçlarımız ve işinin ehli ekibimiz ile kesintisiz destek sağlıyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımlarımız ile bir çok müşterimizin beğenisini kazanmayı başardık.

Kombine Kanal Açma Aracı

  • Kuka Aracı
  • Kombine araç özellikleri
  • Yüksek basınçlı kanal açma makinası

Kombine kanal açma aracı genellikle şehir içi yerleşim yerleri içerisinde foseptik çukurların boşaltılması için imal edilmiştir. Bu araçlar vidanjör, kanal açma, ve kombine düzeyde olan araçlardır. Kombine araç özellikleri sayesinde, en kısa zamanda sorunlar giderilir. Kanalizasyonlar uzun bir süre problemsiz bir şekilde işleyişini sağlar.

Kameralı kanalizasyon tıkanıklık açma cihazlarımız ile önce sorunu tespit ediyor daha sonra müdahale de bulunuyoruz. Kameranın ucuna mesafeye ve cisme göre özel aparatları kullanıyoruz. Yağmur kanalı açma işlemi bu şekilde başlanır. Duruma göre cismi parçalayarak çıkartılır.

Birbirinden farklı şekillerde donatılmış kombine vidanjör araçlarımızla günün her saati sizlere destek vermeye devam ediyoruz. Özel ekipman ve araçlarımız ile her geçen gün daha fazla müşteriye hizmet veriyoruz.

Foseptik boşaltma aracı ile konusunda en doğru çözümleri sunan ekiplerimizle sorun çözülene kadar destek veriyoruz. En uygun fiyata size özel hizmet seçeneklerimiz ile bir telefon kadar uzağınızdayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için, bize ulaşın.
Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.