kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
 1. Ana Sayfa Ana Sayfa
 2. Bireysel Hizmetler Bireysel Hizmetler
 3. Pimaş Açma Pimaş Açma

Pimaş Açma ve Onarım Hizmeti

Pimaş Açma
Pimaş Açma

Pimaş borularının kullanılmış olduğu yerlerde (küvet, banyo, batarya) bina içinde veya dışındaki paralel olarak döşenmiş borulara pimaş borusu denilmektedir.

PVC bir malzemeden üretilmiş olduğundan dolayı boru hatları içerisinde çoğunlukla tıkanma sorunları meydana getirebilmektedir.

Pimaş borularının asıl tıkanma sebebi ise katı atıkların gider hatlarına bırakılmasından dolayı tıkanma sorunları meydana gelebilmektedir.

Pimaş açma ve onarım hizmeti, boru hatları içerisine bırakılan inşaat malzemeleri, tuvalet kağıdı, ıslak mendil, çocuk bezi, kimyasal atıklar vb. maddeler pimaş borularını tıkayabilmektedir. Bunların haricinde yanlış yapılan tesisat sorunları nedeniyle de bir takım tıkanıklara sebebiyet olabilmektedir.

 • pimaş açma fiyatları
 • pimaş açma servisi
 • tıkalı pimaş açma kimyasalı
 • pimaş açma makinası
 • tuvalet açma
 • logar açma
 • su kaçağı tespiti
 • tıkalı boru açma teli

Robotla Tıkalı Pimaş Açma

Robotla Tıkalı Pimaş Açma firması olarak her türlü tıkanıklık sorunlarında bireysel ve kurumsal olarak müşterilerimize profesyonel biçimde destek sunmaktayız.

Pimaşların açılmasında boru görüntüleme cihazları kullanarak tıkanma sorununa sebebiyet veren asıl nedenler araştırılarak temizlik hizmetlerine başlarız. Bu cihazlar sayesinde müşterilerimize daha sürede temizlik hizmeti verirken aynı zamanda ekonomik bütçelere ile müşterilerimize yardım sunmayı hedefleriz.

Teknolojinin alt yapı hizmetlerindeki gelişmiş değişikliği sayesinde, robot teknik cihazlar kullanarak dijital olarak alt yapılar, tıkanma sorunları, gider hatlarının görüntülenmesi, kanal temizlik çözümleri kısa sürede minimum maliyetler çerçevesinde sağlanıp, maksimum değerler elde edilmesi beklenir.

Kullanmış olduğumuz pimaş açma cihazları ile tıkanıklığa neden olan cisimler, parçalanarak temizliği yapılır. Boruların içine gönderilen çelik yaylar sayesinde, bu işlem uygulanmaktadır.Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.