kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Vidanjör Nedir Vidanjör Nedir

Vidanjör Nedir
Vidanjör Nedir

Vidanjör Nedir? Foseptik kuyularında biriktirilen, atıkları çekmek için ya da şehirlerde oluşan kanal ve kanalizasyon tıkanıklarını açmaya yarayan araçlardır.

Vidanjör Ekipmanları Nelerdir?

Vidanjörler, emme borusu, emişi sağlayan Santrifuj Pompa ve atıkları kısa süreliğine depolamaya yarayan tanklara verilen isimdir.

  • Vidanjör ne işe yarar
  • Vidanjör nasıl çalışır
  • Vidanjör hizmetleri
  • Vidanjör fiyatları
  • Vidanjör resmi
  • Foseptik nedir

Vidanjör Nasıl Çalışır?

Emme borusu yardımı ile sıvı ile temasa geçirilmesinden sonra, Santrifuj Pompanın emiş gücüyle tanklarını doldurma işlemidir.

Vidanjör Nerede Kullanılır?

Santrifuj Pompa sayesinde emiş sağlayarak, kanal ve kanalizasyon hatlarında oluşan tıkanıklığı giderir. Kırsal alanlarda ise Santrifuj Pompa yardımıyla foseptik kuyularını boşaltma işleminde kullanılırlar.

Vidanjöre Neden İhtiyaç Duyulur?

Kanalizasyon, Gider ve Logar tıkanmaları gibi günümüzde en sık yaşanan sorunlardan biridir. Bilinmelidir ki tıkanıklıkların en büyük sebebi yine tüketicilerdir. Bilinçsizce çevreye atılan plastikler veya benzeri maddeler, yağmur suların taşınması sonucu tıkanıklarda büyük bir rol oynar. Bu maddeler suda erimediğinden dolayı zamanla birikip tıkanıklıklara yol açar.

Bu gibi durumlarda ev ya da iş yerlerinde gider tıkanmaları, kanalizasyon tıkanmaları ve özellikle foseptik çukurların tıkanması ve kapanması sonucu gider açma araçlarına ihtiyaç duyulur.Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. İletişim Formu
Whatsapp