kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Özdoğan Vidanjör Özdoğan Vidanjör

Özdoğan Vidanjör İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı

Özdoğan Vidanjör
Özdoğan Vidanjör

Özdoğan Vidanjör İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı hizmetleri olarak, son model ekipmanlarımız ve alanında profesyonel personellerimiz ile birlikte, altyapı bölümünde hizmet sağlamaktayız. Sektörde garantili ve güvenli bir hizmet alabilmek için, firmamızı tercih edebilirsiniz. Başta Ankara ve ilçeleri olmak üzere, tüm Türkiye geneline kanal görüntüleme hizmetleri de sağlıyoruz. Türkiye’nin her iline en gelişmiş vidanjör araçları ile kiralık vidanjör hizmeti sunuyoruz.

Logar Borusu yenileme hakkında son derece kaliteden taviz vermeden hizmetlerine devam eden logar borusu yenileme firmamız itimat edilir olduğunu başarıları vasıtası ile herkese işaret ediyor. Kanalların temizlik yapılması ve açılması için uzman biçimde hizmet veriyoruz.

Daha önceleri altyapı temizlik hizmetlerinde çalışma yapılacak olan ortamında kırılıp kazılmasıyla günlerce çalışmalar rol oynamaktaydı. Ankara Vidanjör son model ekipmanları ve bölümünde expert personeli ile birlikte altyapı bölümünde hizmet sağlamaktadır. İlçemizde hizmetlerin aksamaması için. Acil kanalizasyon tıkanıklığı halinde ise su ve kanalizasyon idarelerinden hizmet isteyebilirsiniz.

Kanal temizleme hizmetlerinde sektörde daima deneyim sahibi şirketleri hizmet vermesi mühim derecededir. Kanal temizleme ve diğer alt yapı hizmetlerinde firmamızı arayabilirsiniz. Deneyimli personel kadromuz kısa bir zaman içinde rögarın temizleme işlemini tamamlar.

Rögar kapaklarının yerlerinin dizaynı ortada olması gerektirmektedir ki temizleme işlemleri yapıldığında rahat rahat temizlik işlemleri sağlanabilsin. Özdoğan Teknik rögar temizlik işlemlerini süratli ve güvenilir bir biçimde yapabilmek adına toplu kanal temizleme taşıtları ve vidanjör ekipmanları kullanarak rögar temizliğini gerçekleştirmektedir.

Özdoğan Vidanjör İle Uygun Fiyatlı Hizmet

Firmamız, alanında uzman ekibi ile daima sorunlara çözüm odaklı yaklaşır. Gerek kanal, kanalizasyon ve alt yapı çalışmalarında, oluşabilecek aksaklıkları en kısa sürede çözüme kavuşturur.

Kanalizasyon görüntüleme, vidanjör kiralama, logar açma, tıkanıklık açma, lavabo açma, pimaş tıkanıklıkları açma, kombine vidanjör hizmeti ve alt yapı çözümlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Özdoğan vidanjör, Ankara ve İlçelerine gün içinde hizmet verdiği için, sorunlarıda en kısa sürede ortadan kaldırmaktadır.

Özdoğan vidanjör, 1994 yılından bu yana inşaat, kanalizasyon ve altyapı hizmetlerinde çalışmalarını sürekli yenilemiş olup, dinamik ekibi ve en son teknolojik cihazları bünyesine katarak, çalışmalarında her zaman referans gösterilen firma olmayı başarmıştır.

Eğer sizde alt yapı sorunları ile ilgili bilgi almak ya da çalışma için randevu talep etmek istiyorsanız, bize ulaşın!

Özdoğan Vidanjör İle Uygun Fiyatlı Hizmet almak istediğinizde, size sadece bir telefon kadar uzağız. Alt yapı ve vidanjör araç temin etmek için, günün her saati bile yazabilir ya da telefon numaralarından birini arayarak, bize ulaşabilirsiniz.


Diğer Sayfalar

Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.