kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Özdoğan Vidanjör Özdoğan Vidanjör

Özdoğan Vidanjör
Özdoğan Vidanjör

Özdoğan Vidanjör olarak son model ekipmanlarımız ve alanında profesyonel personellerimiz ile birlikte altyapı bölümünde hizmet sağlamaktayız. Sektörde garantili ve güvenli bir hizmet alabilmek için Özdoğan Vidanjör firmasını tercih edebilirsiniz. Ankara dışında Antalya vidanjör ve Antalya kanal görüntüleme hizmetleri de karşılamaktadır. Türkiye’nin her iline en gelişmiş vidanjör araçları ile kiralık vidanjör hizmeti sunuyoruz.

Logar Borusu yenileme hakkında son derece kaliteden taviz vermeden hizmetlerine devam eden logar borusu yenileme firmamız itimat edilir olduğunu başarıları vasıtası ile herkese işaret ediyor. Kanalların temizlik yapılması ve açılması için uzman biçimde hizmet veriyoruz.

Daha önceleri altyapı temizlik hizmetlerinde çalışma yapılacak olan ortamında kırılıp kazılmasıyla günlerce çalışmalar rol oynamaktaydı. Ankara Vidanjör son model ekipmanları ve bölümünde expert personeli ile birlikte altyapı bölümünde hizmet sağlamaktadır. İlçemizde hizmetlerin aksamaması için. Acil kanalizasyon tıkanıklığı halinde ise su ve kanalizasyon idarelerinden hizmet isteyebilirsiniz.

Kanal temizleme hizmetlerinde sektörde daima deneyim sahibi şirketleri hizmet vermesi mühim derecededir. Kanal temizleme ve diğer alt yapı hizmetlerinde firmamızı arayabilirsiniz. Deneyimli personel kadromuz kısa bir zaman içinde rögarın temizleme işlemini tamamlar. Rögar kapaklarının yerlerinin dizaynı ortada olması gerektirmektedir ki temizleme işlemleri yapıldığında rahat rahat temizlik işlemleri sağlanabilsin. Özdoğan Teknik rögar temizlik işlemlerini süratli ve güvenilir bir biçimde yapabilmek adına toplu kanal temizleme taşıtları ve vidanjör ekipmanları kullanarak rögar temizliğini gerçekleştirmektedir.


Diğer SayfalarÖzdoğan Vidanjör

Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. İletişim Formu
Whatsapp