kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Ankara Kanalizasyon Firmaları Ankara Kanalizasyon Firmaları

Ankara Kanalizasyon Firmaları

Ankara Kanalizasyon Firmaları
Ankara Kanalizasyon Firmaları

Atıkların bir yerde birikmesi veya doğru yönlendirilmesi için kanalizasyon önem kazanmaktadır. Ankara kanalizasyon firmaları arayışınızda uygun ve hızlı çözüm sunuyoruz.

Kanalizasyon Firması Seçimi

Kanalizasyon firması seçimi yaparken kurumsallığa öncelik verilmelidir. Bunun nedeni araç dışında bir hizmet anlayışının da önemli olmasıdır. Yani verilen hizmetlerin iyi olması, istenen sonucun güvenli biçimde elde edilmesi son derece önemlidir. Doğru bir firma seçeceğinize garanti verdiğimiz kurumumuzda tüm işlemleri bazı ilkelerden ödün vermeden sürdürüyoruz. Çünkü müşterilerimizin uzun vadede kazanması ve karşılıklı anlayış konularına önem vermekteyiz. Sistemli biçimde çalışma prensiplerimiz sayesinde zamanında çözüm sağlamanın avantajını elde ediyoruz.

Ankara Vidanjör Kiralama Hizmeti

Logar gibi alanların rutin şekilde temizlenmesi gerektiği zaman Ankara vidanjör kiralama hizmeti veren firmamızdan talepte bulunabilirsiniz. Vidanjör aracı ve kullanıcısı, bu işlemi yapan personelimiz tamamen profesyonel bir bakış açısıyla temizliği sağlayacaktır. Kanalizasyonlardaki tıkanıklık ve tüm işlemlerde güçlü bir çekim gücü olan vidanjörlerimiz hizmet vermektedir. Kiralama yapmak istediğiniz zaman bizi arayarak sonuç alabilirsiniz. Bulunduğunuz alanda hijyen koşullarını korumak için koku gibi durumları engellemek için taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kanalizasyon Temizliği Nasıl Gerçekleşir?

Kanalizasyon temizliği eğer birikinti dışında tıkanmaları gidermek için yapılıyorsa bu durumda kameralı araçlarla öncelikle nerede tıkanıklık olduğuna bakılır. Yani hangi nedenle tıkanma olduğuna göre çözüm bulmak ve yeri tespit etmek için bu işlemler yapılır. Yer tespiti yapılmasının ardından da tıkanmaya neden maddeyi parçalayacak bir araç sokularak sorun giderilir. Kanal temizliği bazen kaymayan maddeler nedeniyle yağlama işlemiyle yapılabilir. Yağlı kanal açma işlemi ve tüm sorun giderme uygulamalarında sonuç odaklı şekilde çalışmaktayız.

Foseptik Temizliği Pahalı Mı?

Foseptik temizliği genellikle bir yerleşim alanında kanalizasyon olmadığı zaman atık biriken alanların taşmaması ve koku yapmaması için gerçekleşir. Bu işlem genel sağlık açısından ve kötü koku rahatsızlığını engellemek için gerekmektedir. Örneğin bir mahalledeki logarın temizlenmesi için o mahalle sakinlerinin, yani tuvalet kullanan yakın çevredeki kişilerin para toplaması mantıklı olacaktır. Yani tek sefer için tek kişiye yükleme yapılırsa ortaya sorun çıkabilir. Ancak çok sayıda kişi bu ödeme içerisine dahil olursa oldukça makul bir fiyatla temizlik işlemi gerçekleşecektir.Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.