kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Video Video
  3. Bina Logar Temizleme Bina Logar Temizleme

Bina Logar Temizleme

1.11.2019 23:06:21

Binaların çeşitli bölgelerinde logar vardır ve burada oluşan tıkanıklıkları gidermek için firmamıza talepte bulunabilirsiniz. Bina logar temizleme işlemlerinde hızlı sonuç alabilirsiniz.

Logar Kapağı Ne İşe Yarar?

Logar kapağının alt kısmı, çeşitli boru tesisatının olduğu bir yapıdır ve olası tıkanmalarda buradan yola çıkılarak çözüm bulunmaktadır. Kanallarda oluşan tıkanıklıklar insanlardan ya da dış etkenlerden kaynaklandığı için içerideki sorunu gösteren kameralı sistemle çözüm sürecine girilir. Bazı yerlerde logar kapağı görünür bir yerdeyken bazı yerlerde belirsiz bir alanda olabilir. Bu gibi durumlarda logar temizleme işlemi öncesi gizli logar kapağını bulmak gerekecektir. Yaklaşık 5 metreye kadar bulunan kapakları kolay biçimde tespit etmekteyiz. Ekibimiz bu işlemi uygun tespit aletleriyle sağlar ve soruna odaklanarak çözüm geliştirir.

Logar kapağını bulma işlemlerinde görüntü sinyallerine sahip kameralar büyük bir avantaj sağlar. Boru gidiş yolu takip edilmesine bağlı olarak sinyal sistemi devreye girecektir. Teknik açıdan bu aletlerin faydası büyüktür çünkü diğer türlü ciddi bir yıkım söz konusudur. Yani boşa ekstra para ödemek zorunda kalmadan yer tespiti ve tıkanıklık alanları bulunur.

Logar Temizleme Fiyatları

Logar temizleme ücretlerini belirleyen etkenler vardır. Ne tür aletler kullanılmışsa ve işlemlerin zorluk derecesi gibi ayrıntılar önemlidir. Ayrıca kaç adet tesisatta işlem yapılacağı da önemli bir belirleyicidir. Temizleme işlemleri için net bir fiyat almak için firmamıza ulaşabilir ve sorunun kaynağını aktarabilirsiniz.

Bina Logar Tıkanıklıklarını Engellemek

Logar gider tıkanıklığı açma işlemleriyle devamlı olarak uğraşmamak için bazı önlemler alınabilir. Öncelikle bireysel olarak yabancı cisimlerin giderlerden atılmaması gerektiğini belirtmek önemlidir. Yani çocuğu olan ailelerin bebek bezlerini klozetten veya alaturka tuvaletten içeri atmaması gerekir. Yani herkesin klozete ne attığını kontrol etmek elbette mümkün değildir, fakat sürekli aynı sorun yaşanıyorsa uyarı yapılması önemlidir.

Gider tıkanıklıkları ev ve iş yerleri içerisinde görülebilmektedir ve bu alanlarda da sorunla karşılaştığınız zaman firmamıza talepte bulunabilirsiniz. Logar dışı mutfak giderinde, banyo gideri gibi alanlardaki tıkanıklıklarınıza kapsamlı biçimde yanıt veriyoruz. Ekibimiz memnuniyet odaklı şekilde işlemleri yürütmektedir. Sorunu kökten çözen bir bakış açısı sağlamaktadır.


Etiketler

Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.