kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Kanalizasyon Açma Fiyatları Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kanalizasyon Açma Fiyatları
Kanalizasyon Açma Fiyatları

İnsanların günlük ihtiyaçlarını karşıladıkları tuvalet, banyo ve lavabo atıkları kanalizasyon giderleriyle çeşitli merkezlere gönderilmektedir. Uzun bir süre boyunca bu işlem devam etme ve kimi zaman kanalizasyon tıkanmaları olabilmektedir. Bu durum yaşandığında, ister istemez çevrede kötü kokular ve yağmur suyu ile birlikte kanal taşmaları meydana gelir. Tüm bu sorunların yaşanmaması ve kanalizasyonların sağlıklı olarak işleyebilmesi için, vidanjör araçlarına başvurulur. Kanalizasyon açma işlemleri için, uygun fiyatlar ile 3-6 ay ve 1 yıllık vidanjör kiralama hizmeti alabilir veya sorunu gidermek için, acil vidanjör kiralama hizmetine başvurabilirsiniz.

Kanalizasyon Açma Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Kanalizasyon açma fiyatları belirlenirken işlemin ne kadar zorlayıcı olduğu ve kullanılan araçlar önem kazanmaktadır. Firmamızda yeni teknoloji kameralı görüntüleme cihazları ve tıkanıklık açıcı malzemeler kullanılmaktadır. Ayrıca vidanjör kiralama hizmeti ile de istenen sonuçlar alınabilir. Yani tıkanıklık boyutu da önemli bir durumdur.

Fosseptik çukurunda biriken atıkların alınması için belli aralıklarla vidanjör kiralanarak çözüm sağlanır. Çünkü kanalizasyon tesisatı olmayan alanlarda birikintilerin alınması şarttır. Aksi halde çevrede çok kötü bir koku olur ve bakteri anlamında da riskler oluşabilir. Yeni bir kanalizasyon tesisatı yapılması için o bölgede oturan kişilerin imza toplayarak başvurularda bulunması gerekmektedir. Belediye alt yapı çalışmaları kapsamında gerçekleşmesi gereken bir işlemdir. Yeni binaların kurulduğu ücra alanlarda yaygın görülen bir durumdur. Sürekli bu işlem için vidanjör kiralanacağı için rutin bir maliyet ve gider söz konusudur.

Kanalizasyon Açma Çalışmaları Nasıl Yapılır?

Kanalizasyon açma çalışmaları açısından titiz bir çalışma sürdüren firmamız, sorunun kökenine inerek hızlı bir şekilde müdahale yapmaktadır. Özellikle hijyen riski taşıyan bir hizmet olduğu için kullanılan araç gereçler ve olası durumları önemsemekteyiz. Kanalizasyon açma işlemlerinde gereken teknik donanım ve personel tecrübesiyle farklı bir hizmet sağlamaktayız. Tek seferlik ya da uzun vadede firmamızla anlaşma yaparak hızlı çözüm elde edebilirsiniz.

Tıkanıklık gider olan hemen her yerde görülmesi muhtemel bir durumdur. Ancak elbette nedenleri vardır ve bez, donucu maddeler ve inşaat malzemelerini deliğe atmamak iyi bir önlem olacaktır.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Ne Kadar Önemli?

Uygulama esnasında kanalizasyon tıkanıklığı açma için öncelikle kamerayla yer tespiti yapılır. Yani tıkanma nedeni bulunur. Bu tıkanık olan bölüm ulaşılabilir bir yerdeyse kolayca alınacaktır. Ancak tıkanıklık bölgesinde zorlayıcı bir durum varsa da parçalamak için bir aletle çözüm getirilir. Tıkanan alandaki madde parçalanarak sorun giderilmiş olur. Önemli olan tıkanıklığın yerini bulmak ve nedeni gidermek için doğru malzemeleri temin etmektir. Firmamızda araç gereç kullanımı konusunda tecrübeli ekibimizle ilkelerden ödün vermeden işlem yapıyoruz.Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.