kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Hizmet Bölgeleri Hizmet Bölgeleri
  3. Mamak Kanal Temizleme Hizmetleri Mamak Kanal Temizleme Hizmetleri

Mamak Kanal Temizleme Hizmetleri

Mamak Kanal Temizleme Hizmetleri
Mamak Kanal Temizleme Hizmetleri

Mamak kanal temizleme hizmetleriveren firmamızda ideal bir çözüm bulabilirsiniz. Tesisat gider tıkanıklıklarının geneli için hızlı çözümler sunuyoruz.

Modern Cihazlarla Tıkanıklık Giderme

Firmamız bünyesinde modern bir cihaz alt yapısı vardır. Kameralı cihazlarla öncelikle hangi alanda tıkanma olduğuna bakılır. Sonra da tıkanıklık açıcı diğer cihazlardan yararlanılır. Alt yapıya önem verdiğimiz için, kullanılan bütün teknolojik aletlerde gerekli güncellemeler yapılmaktadır. Ayrıca yeni çıkan cihazlarla da alımlar yapılarak çözüm sürecine katkı sağlanmaktadır. Ekibimiz, cihaz kullanımı konusunda uzmandır ve her açıdan süreci hızlandıran bir durum olacaktır.

Logar ve Kanal Temizliği

Kanalların yüzeyde açıldığı alanlar logarlardır ve buradan giriş yapılarak kanal temizliği yapılmaktadır. Alt bölümde kanalizasyon giderleri veya su giderleri gibi alanlar atılan katı ve çözülmez atıklara bağlı tıkanabilir. Bu durumlarda firmamıza başvurarak teknik çözüm bulabilirsiniz. Kanal temizliği yapılırken hızlı biçimde sorun kaynağı bulunmakta ve tıkanmalar giderilmektedir.

Tıkanıklığı Elle Açmak

Kanal gibi alanlarda elle tıkanıklık açmak pek mümkün değildir. Ancak evde tuvalet gideri tıkanıklığı açmak, mutfak gideri tıkanıklık açmak, banyo gideri vs. için mümkün olabilir. Hangi alanda ne tür bir tıkanma varsa, neden bulunuyorsa ve bazı malzemeler de tamsa kolayca açım işlemi yapılabilir.

  • Mutfak borusunun tıkanması hallerinde, eğer boru çıkıyor ve geri takılabiliyorsa bu bölümü temizliğe dikkat ederek çıkarıp boşaltıp yeniden takabilirsiniz. Ayrıca lavabo açıcılarla da bazen çözüm sağlanır. Ancak lavabo açıcıları doğru kullanmak gerekir. Bazı hallerde borular bu açıcılara bağlı zarar görebilmektedir.
  • Banyoda gider tıkanması genelde saç ve kıl birikintileridir. Bu da delikte görülebilen bir sorunsa kendiniz elle alabilirsiniz. Ancak deliğin iç kısımlarında görünmeyen alanlardaki tıkanmalar için firmamıza başvuru yapabilirsiniz.
  • Klozet gideri tıkanıklığında elleriniz temiz olacak şekilde tıkanmaya neden olan bölüm yok edilebilir. Ayrıca klozet açıcı malzemelerden da faydalanmak mümkündür. Bazen pompalama işlemi ile hızlı sonuç alınması da mümkündür. Yine de klozet tıkanıklığı geçmiyorsa firmamızdan talepte bulunabilirsiniz. Ekibimiz en uygun zamanı ayarlayarak kesin çözümü sağlamaktadır. Ekonomik açıdan da zorlanmayacağınız bir şekilde hizmet alabilir ve yeniden bizi tercih edebilirsiniz.


Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.