kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Hizmet Bölgeleri Hizmet Bölgeleri
  3. Yüzüncüyıl Logar Temizleme Yüzüncüyıl Logar Temizleme

Yüzüncüyıl Logar Temizleme

Yüzüncüyıl Logar Temizleme
Yüzüncüyıl Logar Temizleme

Kanalizasyon sistemlerinin sık sık bakıma uğraması gerekir. Lağım kanalları ve sistemleri bakıma uğramadığı sürece taşma, patlama gibi sıkıntılar görülecektir. Kanalizasyondan kaynaklanan koku ve hastalıkların yayılmasını önlemek için lağım sistemlerine sık sık bakım yaptırmak zaruridir. Ankara’da lağım sistemleri konusunda tanınmış bir marka olan Özdoğan Teknik, logar temizleme konusunda yetki bir hizmet veriyor.

Özellikle yüksek katlı binalar ve iş yerleri kanal temizlemenin sık yapılması gereken yerlerdir. Yoğun kullanımdan ötürü borular içinde biriken sular ve atıklar patlamaya yol açar, hoş olmayan bir görüntü ve koku yayacağı gibi binalarda ikamet edenlerin hastalık kapmasına sebep olur. Özellikle logar hatları içerisinde biriken su ve atıklar en kısa sürede temizlenmelidir. Yüzüncüyıl logar temizleme hizmeti veren Özdoğan Teknik, borularda tıkanıklığa yol açan kiri tazyikli su ve robot cihazlar yardımıyla kısa sürede temizlemektedir.

Ankara Yüzüncüyıl Kanal Temizliği Hizmeti

Kanal temizleme, bu konuda uzmanlaşmış teknik elemanlar ve firmalar yoluyla yapılmalıdır. Bu iş için genellikle tesisatçı çağırılsa da, tesisatçıların uzmanlık alanı kanal temizleme değildir ve onların yapacağı tamirat daha kötü sonuçlar doğurabilir. Sözgelimi boru sistemlerini söküp tekrar döşemek çözüm olmayacaktır. Özdoğan Teknik, teknolojik cihazları ve kanal temizleme işinde uzmanlaşmış kadrosuyla 7/24 hizmet vermekte ve kanal temizleme işini 2-3 saat içinde bitirmektedir.

Kanalizasyon borularından kötü kokular yayılmaya başladığı an kanal temizleme ekibi çağırılmalıdır. Çünkü koku yayılması kirli suyun ve atıkların boruları zorlayacak kadar biriktiğini gösterir. Boruların patlaması özellikle alt katlarda oturan insanlar için ciddi sorun olacak ve kanal tıkanıklığının yanı sıra ciddi bir temizlik sorunu da doğuracaktır. Borularda biriken atıkların ve kirlerin belirli zaman aralıklarıyla temizlenmesi gerekir ancak temizlenmediyse ve kirler tehlike oluşturacak kadar biriktiyse vidanjör yardımıyla temizlenmeleri gerekir. Özdoğan Teknik, temizlik işleminde kullandığı makinelerle aynı sorunu bir daha yaşamama garantisi vermektedir.

Özellikle yaz aylarında ve yağmurlu havalarda kanal tıkanıklığı yaşanmaktadır. Gider borularında biriken sular, kanalizasyon borularında basınca ve basınç sonucunda kirlerin birikmesine sebep olur. Yaz aylarında yapılacak kontroller sıklaştırılmalıdır. Özdoğan Teknik, apartman, işyeri, fabrika, site gibi yerlerin kanalizasyon bakım ve onarımını teknolojik donanımı ve uzman kadrosuyla yerine getirmektedir.


Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.