kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
 1. Ana Sayfa Ana Sayfa
 2. Blog Blog
 3. Tuvalet Tıkanıklığı Açma Evde Nasıl Yapılır Tuvalet Tıkanıklığı Açma Evde Nasıl Yapılır

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Evde Nasıl Yapılır

25 Haziran 2019 Salı
Tuvalet Tıkanıklığı Açma Evde Nasıl Yapılır
Tuvalet Tıkanıklığı Açma Evde Nasıl Yapılır

Tuvaletlerde yaşanan tıkanıklıklar normal yaşamın olağan seyrini doğrudan değiştirebilir. Tuvaletler evlerimizde bulunan ve bir o kadar da mahrem olan alanlardır. Bu yüzden tuvaletler günlük yaşamımızda ciddi ölçüde önemlidir. Hem sağlık açısından hem de mahremiyet anlamında tuvalet evlerimizde olmazsa olmaz alanlarıdır.

Bu alanlarda meydana gelen sorunlar ve problemler ciddi sıkıntılara sebep olabilmekte ve bireyin yaşam konforunu baştan sona bozabilmektedir. Tuvalet tıkanıklıklarını kısa süre içinde açmak bu bağlamda önemlidir.

Kısa süre içinde tuvaletlerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak için sizler de profesyonel bir şekilde destek alabilir ya da öncesinde kendiniz evde bir takım yöntemler ile tuvalet giderlerini açmayı deneyebilirsiniz. Tuvalet giderlerini evde kendiniz açabilmeniz için neler yapmanız gerektiğini ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda detaylı bilgiyi yazının devamından alabilirsiniz.

Öncelikle tuvalet giderlerini açmak için yapmanız gereken bir takım temel kriterler vardır. Bunların başında tıkanmaya sebep olan faktörü bulmak gelmektedir.

 • Normal tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır
 • Alaturka tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır
 • Evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri
 • Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları
 • Tıkanan tuvalet nasıl açılır kadınlar kulübü
 • Tuvalet tıkanıklığı açma ilaçları
 • Tıkanan tuvalet nasıl açılır karbonat
 • Tuvalet açıcı evde nasıl yapılır

Tıkanmaya sebep olan temel unsur nedir?

Katı bir cisim mi yoksa diğer unsurlar mıdır? Eğer ki oyuncak ve benzeri gibi bir katı cisim tıkanmaya sebep olmuş ise pompa yardımı ile bu katı cisim geri çektirilerek öncesinde bu katı cisimden kurtulmak gerekmektedir.

Tuvalet tıkanıklıklarını ortadan kaldırmanın diğer bir yöntemi ise karbonat ve sirke ile bir tepkime ortaya çıkarmak vardır. Fakat bu tepkime katı cisimler üzerinde etkili olmayacaktır. Bu yüzden tıkanma sebebi katı bir cisim ise öncelikle onu temizlemek gerekmektedir. Bunun dışında normal atık giderler sebebiyle tıkanma oluşmuşsa bu kimyasal tepkime kolay şekilde çözecek ve bu tıkanıklığı ortadan kaldıracaktır.

Tüm bu işlemler sonucunda eğer halen bir açılma ve gevşeme söz konusu olmaz ise halen tıkanıklık devam ediyorsa o zaman mutlaka bizi arayarak bu konuda geniş bir bilgi almanız gerekmektedir. Profesyonel şekilde bilgi almak ve talep ettiğiniz hizmeti kısa süre içinde elde etmek için sizler de Özdoğan Vidanjör firması ile irtibata geçmeli ve kısa süre içinde tıkalı giderleri açtırmalısınız.


Özdoğan Teknik 25 Haziran 2019 SalıOkunma Sayısı (3768)Sayfayı Yazdır


Diğer Yazılar
Kanalizasyon GideriKanalizasyon Gideri18 Mar 2023 Cumartesi
Ankara Özel VidanjörAnkara Özel Vidanjör05 Oca 2021 Salı
Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.