kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Hizmet Bölgeleri Hizmet Bölgeleri
  3. Tandoğan Gider Açma Hizmeti Tandoğan Gider Açma Hizmeti

Tandoğan Gider Açma Hizmeti

Tandoğan Gider Açma Hizmeti
Tandoğan Gider Açma Hizmeti

Gündelik hayatın ve şehirde yaşamanın birçok zorluğu vardır. Bu sorunların en başında tıkanmış giderler ( mutfak giderleri, lavabo, banyo giderleri ) gelmektedir. Tıkanmış giderler, doğru bir şekilde temizlenmez ise daha kötü sonuçlara yol açabilir.

Zaman, şehirde yaşayan insanlar için oldukça önemli ve değerlidir. Ortaya çıkan bir sorunun kısa zaman içinde çözümlenmesi, zamandan tasarruf etmeyi sağlar. Apartmanlarda, iş yerlerinde vs. oluşan atık su birikintilerinin, doğru bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Aynı sorunun ikinci kez tekrarlanmaması için bu şarttır.

Ankara Tandoğan Gider Yeri Açma

Alt yapılarda oluşan sorunlar, tıkanmaya neden olmadan önce belirli aralıklar ile temizlenmesi gerekir. Gerekli aralıklar ile uzman kişilerce yapılmayan gider temizlikleri, tıkanarak daha büyük bir sorun haline gelir ve vidanjör denilen, foseptik kuyularında biriken, insani atıkları çekmek ya da şehirlerde oluşan lağım tıkanıklıklarını açmak için kullanılan, araç yardımı ile temizlenmek zorunda kalır.

Pimaş borularda biriken kanal atıkları, temizlenmez ise borularda patlamaya neden olur. Patlayan atık su dolu borular, mekanda aşırı kötü kokulara neden olur bunun yanı sıra mekandaki eşyalara da zarar verir. Tahmin edilenden daha fazla sorunlar ortaya çıkar.

Tandoğan Tıkanıklık Açma Hizmeti

Tıkanan giderlerin temizlenmesi ancak uzman ekiplerce gerçekleşebilir. Tıkanıklığın boyutuna göre gerek profesyonel malzemeler (tazyikli su açıcılar, robot malzemeler vs.) gerek ise insan gücü ile tıkanıklığa müdahale edilmelidir. Teknoloji gelişmeden önce, tıkanıklıklar, boru hatlarının komple sökülmesi ile lavaboların kırılması vs. gibi yöntemler ile yapılmaktaydı.

Fakat teknoloji gelişti ve kanal arızalarında da kendini gösterdi. Artık tıkanan gideri açma işlemi, profesyonel lavabo açıcılar tarafından, boru hatları sökülmeden, lavabolar kırılmadan yapılır ve sorun 2-3 saat gibi kısa bir süre de, çevreye de rahatsızlık vermeden giderilir.

Geçici tıkanıklıklarda lavabo açıcılar kullanılabilir ancak boru tıkanıklıklarında uzman kişilere başvurulmalıdır. Tıkanan borular, lavabolar, alt yapısı sağlam ekiplerin kolayca çözebileceği sorunlardır.

Fazla zaman harcamadan, çok fazla gürültü yapmadan gerekli ekipman ve profesyonel kişiler ile sorun ortadan kolayca kaldırılır. Tecrübesiz ve güvenilir olmayan ekipler tercih edilir ise sorun daha ciddi boyutlara ulaşır. Tandoğan Gider Açma başvurulacak uzman ekiptir.


Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.