kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Hizmet Bölgeleri Hizmet Bölgeleri
  3. Seyranbağları Kanal Görüntüleme Seyranbağları Kanal Görüntüleme

Seyranbağları Kanal Görüntüleme

Seyranbağları Kanal Görüntüleme
Seyranbağları Kanal Görüntüleme

Kanalizasyon sistemleri devamlı bakım gerektirir. Rögarlar ve lağım sistemleri bakıma uğramadığı sürece taşma, birikme gibi çeşitli sorunlar yaşanacaktır.

Kanalizasyondan kaynaklanan koku ve hastalıkların önüne geçmek için lağım sistemlerinin kontrol ve onarımlarına dikkat edilmelidir. Ankara’da lağım sistemleri konusunda tanınmış bir marka olan Özdoğan Teknik, logar temizleme ve Seyranbağları kanal görüntüleme konusunda yetkin bir hizmet veriyor

Özellikle çok katlı binalar ve iş yerleri kanal temizlemenin titizlikle yapılması gereken yerlerdir. Yoğun kullanımdan ötürü borular içinde biriken su ve atıklar birikir ve eğer dikkat edilmezse bu birikim patlamalara yol açar.

Ankara Seyranbağları Kanalizasyon Görüntüleme

Bu durum hoş olmayan bir görüntü ve koku yayacağı gibi binada bulunanların mikrop kapmasına sebep olur. Rögar hatlarının temizliğini yapan firmanın, kanal görüntüleme teknolojisine sahip olması gerekir. Özdoğan Teknik Seyranbağları kanalizasyon görüntüleme hizmetiyle kanal temizleme işinde başvurulması gereken ilk yer.

Seyranbağları Kanal temizleme, bu konuda uzmanlaşmış teknik elemanlar ve firmalar tarafından yapılmalıdır.

Bu iş için genellikle tesisatçıya başvurulsa da, tesisatçıların uzmanlık alanı kanal temizleme değildir ve onların yapacağı tamirat daha kötü sonuçlar doğurabilir. Kanal görüntüleme olanağı olmayan servislerin sonuç alması mümkün değildir.

Kanalizasyon borularından kötü kokular yayılmaya başladığında, Seyranbağları kanalizasyon temizleme ekibi çağrılmalıdır. Çünkü koku yayılması kirli suyun ve atıkların boruları aşındıracak kadar biriktiğini gösterir.

Boruların patlaması özellikle alt katlarda oturan insanlar için ciddi sorun olacak ve kanal tıkanıklığının yanı sıra ciddi bir temizlik sorunu da doğuracaktır. Borularda biriken atıkların ve kirlerin belirli zaman aralıklarıyla temizlenmesi gerekir ancak temizlenmediyse ve kirler tehlike oluşturacak kadar biriktiyse vidanjör yardımıyla temizlenmeleri gerekir.

Özdoğan Teknik, temizlik işleminde kullandığı makineler ve görüntüleme cihazlarıyla aynı sorunu bir daha yaşamama garantisi vermektedir.

Özellikle yaz aylarında ve yağmurlu havalarda kanal tıkanıklığı yaşanmaktadır. Gider borularında biriken sular, kanalizasyon borularında basınca ve basınç sonucunda kirlerin birikmesine sebep olur.

Yaz aylarında yapılacak kontroller sıklaştırılmalıdır. Özdoğan teknik, apartman, işyeri, fabrika, site gibi birçok insanın bulunduğu ve lağım sistemlerinin sık kullanıldığı yapıların kanalizasyon bakım ve onarımını teknolojik donanımı ve uzman kadrosuyla yerine getirmektedir.


Etiketler

Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.