kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Hizmet Bölgeleri Hizmet Bölgeleri
  3. Mamak Vidanjör Mamak Vidanjör

Mamak Vidanjör

Mamak Vidanjör
Mamak Vidanjör

Ankara Mamak vidanjör arayışınıza kurumsal bir zeminden uygun bütçe ile yanıt veriyoruz. İhtiyaç olan hallerde kolayca başvurabilirsiniz.

Vidanjör Nedir?

Hizmetlerine geçmeden önce vidanjör tanımıyla konuya girilebilir. Vidanjör bir araçtır ve bu araç, özellikle tuvalet atığı gibi mikrobik, bakterili tıkanıklıkların giderilmesine odaklanılarak üretilmiştir. Lağım denilen bölgelerdeki tıkanmaları açar, fosseptik çukurunda biriken lağımın çekimi için kullanılır. Ancak sadece pis olan bölümlerin çekimi için düşünülmemelidir. Örneğin içerisinde başka bir katı sıvı karışımı madde olan alanlarda da bu araç epey faydalıdır.

Vidanjörün kendi yapısını oluşturan bazı ekipmanlardan da bahsetmek gerekir. Çekimi yapan kalın ve uzun bir boru vardır. Ayrıca emme gücünü sağlayan bir pompa sistemi de temel bölümlerdendir. Ayrıca en önemli bölüm olan depolama tankı da vidanjör bölümüdür. Tahmin edileceği gibi vidanjörün çekim yapabilmesi için sıvı bir madde olması önemlidir. Sadece katı maddeyi çekmesi teknik açıdan zordur. Bu yüzden vidanjör kiralama için talepte bulunurken her madde işin içine katılmamalıdır.

Vidanjör Öncesi İlk Müdahale

Bazı hallerde tıkanıklıklar basit müdahale yapılarak çözülebilmektedir. Bu gibi hallerde kocaman bir araç kiralamanıza gerek kalmaz. Ne tür bir sorun olduğuna bağlı olarak ilk müdahale değişimi de olacağı için firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. Telefonla ulaştığınız zaman yönlendirmeler yapılır ve durumun daha da çıkmaza girmesi engellenebilir. Tam olarak sorun gitmese de bir süre için yapılan işlem size önemli bir artı kazandırabilecektir. Özellikle civarda iş yerine ait malzemeler varsa ve ciddi anlamda maddi zarar olacaksa ekonomik kayba bağlı daha fazla zarar görülebilir.

Çukurdan Rutin Çekim

Çukurda biriken atıkların düzenli olarak çekimi, kanalizasyon olmayan alanlarda önemli bir konudur. Rutin şekilde çekim işlemi için gerekli olduğu zaman firmamızla anlaşma yaparak avantajlar elde edebilirsiniz.

Vidanjör Kiralama Nasıl Yapılır?

Mamak vidanjör kiralama işlemi için öncelikle önlemler aldığınız varsayılırsa, sonra bizle iletişime geçmeniz ve adres zaman konusunda randevu almanız gerekmektedir. Durumun acilliği hakkında da mutlaka ekibimizi bilgilendiriniz. Size en kısa sürede yanıt verilecek ve çözüm sağlanacaktır. Zor adreslerde belirgin bir yeri tespit ederek tarif edebilirsiniz.


Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.