kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Blog Blog
  3. Pimaş Açma Fiyatları Pimaş Açma Fiyatları

16 Ağustos 2019 Cuma
Pimaş Açma Fiyatları
Pimaş Açma Fiyatları

Öncelikle bu yazımızda pimaş nedir bunun üzerinde durmak istiyorum. Pimaş halk arasındaki tabiri ile giderlerin kanalizasyona bağlandığı alana verilen isimdir. Kanalizasyon borularına evlerden çıkan giderlerin bağlanma noktalarına pimaş adı verilmektedir. Pimaş bu yüzden oldukça önemli bir alandır.

Olası bir tıkanıklık ve benzeri durumlarında kötü kokuların etrafa yayılmasına sebep olabilir. Pimaşta meydana gelen tıkanıklıkar daha büyük sorunları meydana getirebilir.

Pimaşta meydana gelen tıkanmaları canlı olarak mera ile izlemekte ve böylece sorunun tam olarak nereden kaynaklandığını görebilmekteyiz. Pimaş açma fiyatları ise ortalama olarak yapılacak işe göre değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden burada bir fiyat vermek yanlış olacaktır.

Pimaş açma fiyatları olarak ortalama bir fiyat belirlemek gerekirse bu rakam 150 TL den başlamaktadır. Yapılacak olan işin durumuna göre bu rakam daha da yukarı çıkabilmektedir.

  • bursa gider açma fiyatları
  • tuvalet açma ilacı
  • tuvalet tıkanıklığı açma
  • gider açma makinası fiyatları
  • tıkalı boru açma
  • tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları
  • evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri

Pimaş bağlandığı kanalizasyon ile arasında zamanla uzun yıllar kullanıma bağlı olarak katı cisimlerin birikmesi sonucunda tıkanabilir. Uzun yıllar kullanım ardından pimaşlar değiştirilebilir ya da temizlenebilir.

Ancak yapılacak olan bakım sürecinde deneyimli teknik personellerimiz tarafından bu durum net olarak müşteriye anlatılır. Müşteri değiştirmek isterse bakım sürecinde değişiklik yapılır ya da gerekli olan bakım yapıldıktan sonra hizmet sona erdirilir.

Pimaş değiştirme ve bakım ücretleri fiyatlarda farklılık gösterebilmektedir. Bu yüzden yapılacak iş konusunda bilgi almak için arayabilirsiniz.


Özdoğan 16 Ağustos 2019 CumaOkunma Sayısı (314)Sayfayı Yazdır


Diğer Yazılar
Tıkalı tuvalet açma yöntemleriTıkalı tuvalet açma yöntemleri13 Eyl 2019 Cuma

evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, tuvalet tıkanıklığı açma evde nasıl yapılır, tıkanan tuvalet borusu nasıl açılır ve tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları

Kanalizasyon UstasıKanalizasyon Ustası13 Eyl 2019 Cuma

Kanalizasyon Ustası kısa süre içinde, evsel atıklar sebebi ile meydana gelen tıkanıkları büyük ölçüde aza indirir. Kanal açma ustası tel: 0312 478 58 71

Logar Tıkanıklığı Nasıl AçılırLogar Tıkanıklığı Nasıl Açılır29 Ağu 2019 Perşembe

Logar Tıkanıklığı Nasıl Açılır? Logar tıkanıklığı sebepleri ve açma yöntemleri. Tıkanıklık açma fiyatları için irtibat numarası: 0312 478 58 71

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle 7/24 Hizmetinizdeyiz. Bize Ulaşın
whatsapp