kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Blog Blog
  3. Pimaş Açma Fiyatları Pimaş Açma Fiyatları

16 Ağustos 2019 Cuma
Pimaş Açma Fiyatları
Pimaş Açma Fiyatları

Öncelikle bu yazımızda pimaş nedir bunun üzerinde durmak istiyorum. Pimaş halk arasındaki tabiri ile giderlerin kanalizasyona bağlandığı alana verilen isimdir. Kanalizasyon borularına evlerden çıkan giderlerin bağlanma noktalarına pimaş adı verilmektedir. Pimaş bu yüzden oldukça önemli bir alandır.

Olası bir tıkanıklık ve benzeri durumlarında kötü kokuların etrafa yayılmasına sebep olabilir. Pimaşta meydana gelen tıkanıklıkar daha büyük sorunları meydana getirebilir.

Pimaşta meydana gelen tıkanmaları canlı olarak mera ile izlemekte ve böylece sorunun tam olarak nereden kaynaklandığını görebilmekteyiz. Pimaş açma fiyatları ise ortalama olarak yapılacak işe göre değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden burada bir fiyat vermek yanlış olacaktır.

Pimaş açma fiyatları olarak ortalama bir fiyat belirlemek gerekirse bu rakam 150 TL den başlamaktadır. Yapılacak olan işin durumuna göre bu rakam daha da yukarı çıkabilmektedir.

  • bursa gider açma fiyatları
  • tuvalet açma ilacı
  • tuvalet tıkanıklığı açma
  • gider açma makinası fiyatları
  • tıkalı boru açma
  • tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları
  • evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri

Pimaş bağlandığı kanalizasyon ile arasında zamanla uzun yıllar kullanıma bağlı olarak katı cisimlerin birikmesi sonucunda tıkanabilir. Uzun yıllar kullanım ardından pimaşlar değiştirilebilir ya da temizlenebilir.

Ancak yapılacak olan bakım sürecinde deneyimli teknik personellerimiz tarafından bu durum net olarak müşteriye anlatılır. Müşteri değiştirmek isterse bakım sürecinde değişiklik yapılır ya da gerekli olan bakım yapıldıktan sonra hizmet sona erdirilir.

Pimaş değiştirme ve bakım ücretleri fiyatlarda farklılık gösterebilmektedir. Bu yüzden yapılacak iş konusunda bilgi almak için arayabilirsiniz.


Özdoğan 16 Ağustos 2019 CumaOkunma Sayısı (823)Sayfayı Yazdır


Diğer Yazılar
Kanal Temizleme Neden Gereklidir?Kanal Temizleme Neden Gereklidir?02 Kas 2019 Cumartesi

Kanal Temizleme Neden Gereklidir? Kanal nedir? Kanal tıkanıklıkları nedenleri ve zararları nelerdir? Arayışınıza sistemli ve hızlı biçimde çözüm getiriyoruz.

Su Baskını EngellemeSu Baskını Engelleme02 Kas 2019 Cumartesi

Su baskını engelleme konusunda profesyonel ekibimiz, aktif bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Su Baskını Engelleme Hizmeti ile kısa sürede çözüme ulaşın.

Basınçlı Kanal YıkamaBasınçlı Kanal Yıkama02 Kas 2019 Cumartesi

Basınçlı Kanal Yıkama; tıkanıklıkların açılması için vidanjör araçları ile profesyonel kanal yıkama hizmeti almak için firmamıza ulaşın.

Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. İletişim Formu
Whatsapp