kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Blog Blog
  3. Mutfak Gider Borusu Nasıl Temizlenir Mutfak Gider Borusu Nasıl Temizlenir

16 Ağustos 2019 Cuma
Mutfak Gider Borusu Nasıl Temizlenir
Mutfak Gider Borusu Nasıl Temizlenir

Evlerimizde mutfak ve banyo olmak üzere farklı gider boruları vardır. Bu borular belli bir zaman kullanıma bağlı olarak tıkanabilmektedir.

Meydana gelen tıkanıklıklar kısa süre içinde çözüme kavuşturulmadığı zaman ciddi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Ortaya çıkan bu sorunları çözmek için öncelikle kısa süre içinde müdahale etmek lazımdır.

Yapılacak olan müdahale sonucunda kısa süre içinde profesyonel ve titiz bir şekilde gider boruları açılacaktır. Gider boruları zaten belli aralıklarla temizlenmeli ve bakımı yapılması gerekir.

Mutfak Gider Borusu Bakımı Nasıl Yapılır?

Bakımı yapılmayan ve temizlenmeyen gider boruları belli bir süre sonra ciddi kötü kokular yayacak böylece giderlerin olduğu dolapların içinde kötü bir koku hakim olacaktır. Gider temizleme işlemlerini de ancak profesyonel olarak firmalar tarafından yapılması gerekir.

Bu alanda deneyimli ve profesyonel olan firmalar her zaman sizin talep ettiğiniz hizmeti kısa süre içinde sağlayacaktır. Böylece kısa süre içinde profesyonel şekilde hızlı bir biçimde talep ettiğiniz hizmete erişebilirsiniz.

  • Mutfak gider borusu nasıl açılır?
  • Lavabo hortumu nasıl temizlenir?
  • Mutfak gider borusu nasıl takılır?
  • Tıkalı boru açma kimyasalı
  • Tıkanan su borusu nasıl açılır?

Mutfak gider borusu tıkandı nasıl açılır?

mutfak gider borusu nasıl açılır? Mutfak giderlerinin tıkanma sebeplerine bakıldığında genellikle mutfakta yemek artıkları, zeytin çekirdeği, herhangi bir meyve ya da sebze kabuğu, kuru baklagiller gibi pek çok erimeye karşı dirençli olan maddenin mutfak gider ızgarasından içeri girerek tıkanması ile ortaya çıkar. Genel olarak tıkanmalar bu yüzdendir.

Mutfak gider tıkanıklığı çözümü nedir?

Mutfak gider borusu değiştiği zaman tıkanıklık ortadan kalkmaktadır. Ancak gider borusunu değiştirmek ile sorun ortadan kalkmadıysa o zaman profesyonel şekilde bir destek almak gerekmektedir.

Sorunun kaynaklandığı yerin kesin olarak belirlediği zaman kısa süre içinde çözüme ilişkin işlemleri yürütmeye koyulur.


Ozdoğan Teknik 16 Ağustos 2019 CumaOkunma Sayısı (1188)Sayfayı Yazdır


Diğer Yazılar
Kanal Temizleme Neden Gereklidir?Kanal Temizleme Neden Gereklidir?02 Kas 2019 Cumartesi

Kanal Temizleme Neden Gereklidir? Kanal nedir? Kanal tıkanıklıkları nedenleri ve zararları nelerdir? Arayışınıza sistemli ve hızlı biçimde çözüm getiriyoruz.

Su Baskını EngellemeSu Baskını Engelleme02 Kas 2019 Cumartesi

Su baskını engelleme konusunda profesyonel ekibimiz, aktif bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Su Baskını Engelleme Hizmeti ile kısa sürede çözüme ulaşın.

Basınçlı Kanal YıkamaBasınçlı Kanal Yıkama02 Kas 2019 Cumartesi

Basınçlı Kanal Yıkama; tıkanıklıkların açılması için vidanjör araçları ile profesyonel kanal yıkama hizmeti almak için firmamıza ulaşın.

Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. İletişim Formu
Whatsapp