kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Hizmet Bölgeleri Hizmet Bölgeleri
  3. Sokullu Tuvalet Açma Sokullu Tuvalet Açma

Sokullu Tuvalet Açma

Sokullu Tuvalet Açma
Sokullu Tuvalet Açma

Sokullu Tuvalet Açma, özellikle çok katlı apartmanlar gibi yerlerde daha sık yaşanan tuvalet tıkanması gibi sorunlar için işin bilen ustalarla çalışmak gerekmektedir.

Bu giderlerin açılması için bazen insan gücü bazen de son teknolojilerle üretilmiş olan görüntülü cihazlar gerekebilir.

Firma olarak buradaki amacımız görüntülü kanal temizleme makinalarımızla sorunu en az hasarla çözmek ve aynı sorunun bir daha yaşanmamasını sağlamaktır yani kalıcı çözümler bizim işimiz.

Binaların altyapılarında biriken kirler bir süre sonra tuvalet kanallarını tıkamaktadır.

Bu tıkanmanın sonucunda da ilk belirtiler dayanılmaz kötü kokulardır. Bunlara engel olmak için tuvalet giderleri gibi yerlerin belli aralıklarla temizlenmesi gerekir.

Eğer bu tarz temizlik işlemlerini yapmakta geciktiyseniz, çok fazla birikintiler oluştuysa bazen vidanjör gibi aletlere ihtiyaç duyulabilir. Sokullu tuvalet açma işlemlerinde son derece teknolojik yöntemlerden faydalanmakla birlikte, kalıcı çözümler de üretmekteyiz.

Giderler boyunca biriken atıklar, kirli sular bir süre sonra patlamaya yol açmakla birlikte aynı zamanda ortaya çıkan manzarada hiç de iç açıcı olmaz. Örneğin etrafa yayılan kötü kokulan bunun ilk belirtileridir.

Firma olarak borularda biriken atıkları, tazyikli su ya da gerekiyorsa robotlar yardımı ile aynı zamanda doğru bir yöntem ile temizlemekle birlikte, bir daha tıkanmaması için gerekeni yapmaktayız ve müşterilerimizi de bu konuda bilinçlendirmekteyiz.

Teknolojinin bu denli hayatımızın her alanına girmesinden önce, bu tarz sorunların giderilmesi için son derece ilkel yöntemler kullanılmaktaydı ve her zaman başarıyla da sonuçlanamamaktadır.

Örneğin gider borularının komple sökülmesi ya da kırılması işlemleri uygulanıyordu oysa şimdi ki teknolojik cihazlar sayesinde hiçbir yer kırılmadığı gibi çevreye de herhangi bir rahatsızlık verilmiyor ve daha da iyisi sorun en fazla 3 saat içinde çözülebiliyor.

Sokullu Tuvalet Açma Firması olarak, siz değerli müşterilerimize şunu da belirtmek istiyoruz ki, bu işin çözümü tesisatçılarda değildir, kanal açma işlemini planlayan ve gerçekleştiren uzmanlardadır.


Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.