kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Hizmet Bölgeleri Hizmet Bölgeleri
  3. Mamak Logar Açma Hizmeti Mamak Logar Açma Hizmeti

Mamak Logar Açma Hizmeti

Mamak Logar Açma Hizmeti
Mamak Logar Açma Hizmeti

Alt yapılarda görülen gider tıkanıklıkları için, Mamak logar açma firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Gelişmiş cihazlar ve kameralı aletlerle hızlı sonuç veriyoruz.

Logar Neden Koku Yapar?

Mamak Logar Açma, genel bir tanımlama yapmak gerekirse kanalizasyon sisteminin yüzeyde açılan bir bölümü gibi düşünülebilir. Tesisatta olası durumlarda müdahale yapılması gibi amaçlarla bu çıkış noktaları hazırlanmıştır. Ayrıca rögar kapağı fosseptik çukuru anlamına da gelebilir. Bu da atıkların biriktiği alan demektir. Yani kanalizasyon olmayan yerlerdeki oluşturulan çukurun kapağıdır ve belli aralıklarla vidanjörle çekim işlemi yapılır.

Logar su giderlerinin olması için oluşturulan bir delikli kapak da demektir. Yeraltı boşlukları olarak bu tesisatın birleştiği çeşitli alanlar vardır ve bu kısımların tıkanıklığı halinde, Mamak logar açma firmasına başvuru yapabilirsiniz.

Kimyasalla Logar Tıkanıklığı Açılır Mı?

Tuvaletlerde oluşan tıkanıklıklar bazen basit düzeyde bazen de teknik destek gerektiren seviyede olabilir. Basit tıkanıklıklarda genelde tıkanmalar kimyasal açıcı gibi ürünlerle giderilebilmektedir. Bazen de görünür ve alınabilir bir alanda bebek bezi gibi maddeler olabilir. Bunlar alınabilirse alınmalıdır. Alınamayacak durumdaysa da profesyonel bir destek talep edebilirsiniz. Mamak Logar Açma firmamız hızlı biçimde sonuç verecektir. Kameralı cihazlar ve özel parçalayıcı malzemelerle tıkanan bölgedeki sorunu gidermekteyiz.

Logar Tıkanıklık Olmaması İçin Ne Yapmalı?

Bireysel alandaki bilinçlenmeler toplumsal alanda da belirleyicidir. Yani evde insanların kendi alanlarında tuvalet içerisine yabancı madde atmamaları gerektiği konusunda hemfikir olması, kamusal alanlara da yansır. Bu nedenle kişilerin öncelikle bu bilince sahip olarak hareket etmesi, tıkanıklıkların önlenmesini sağlar. Bez, ped, inşaat malzemesi, suda donan türlü atıklar ve birçok maddenin giderlere atılmaması gerekir. Suda erimeyen tüm maddeleri bu kapsama almak mümkündür.

Tuvaletler dışında farklı gider borularında da tıkanma olmaması için önlemler alınabilir. Mutfak gideri tıkanmaması için posaların delikten geçmemesi sağlanmalı, donan yağ dökülmemelidir. Banyo giderine kılların birikmesi engellenmelidir.

Logar Açma İşleminin Maliyeti Nedir?

Mamak Logar tıkanıklığı su gideri olan yerlerde genelde görünmez. Fosseptik çukuru olan alanlarda ve kanalizasyon tesisatına bağlı bir logar açma işleminden bahsedilecektir. Bu nedenle sorun durumuna göre bir araç kullanımı ve personel sayısı gibi detaylar şekillenir.

Ankara Mamak ilçesinde hizmet veren firmamıza ulaşmak için, 0312 478 58 71 pbx - 0536 264 69 35 - 0554 569 43 33 nolu telefonları arayabilirsiniz.


Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.