kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
 1. Ana Sayfa Ana Sayfa
 2. Hizmet Bölgeleri Hizmet Bölgeleri
 3. Kavaklıdere Kanalizasyon Yenileme Kavaklıdere Kanalizasyon Yenileme

Kavaklıdere Kanalizasyon Yenileme

Kavaklıdere Kanalizasyon Yenileme
Kavaklıdere Kanalizasyon Yenileme

Şehir temizliğini sağlamak, başlı başına büyük bir organizasyon ve iş gücü isteyen bir konudur. Apartmanların, evlerin, sokakların bütün atıklarını taşıyan alt yapı; sorunları ile birlikte başa çıkılması çok zorlu bir iş olup, deneyim isteyen ekiplerce yürütülmesi gerekli bir çalışma ister ve tek çözümü yine bu ekip ile bulabiliriz. Şehir içinde şehirlere dönüştüğümüz bu günlerde; alt yapı sorunlarımız artmakta, atıkların fazla olması tıkanıklıklar ile birçok kanalizasyonun patlamasına yol açmaktadır.

Yollarda gördüğümüz kanaldan akan pis su, kokusu dayanılmaz bir halde, akacak bir kanal bulmaya çalışır. Teknolojinin ilerlemesi, boyut değiştirerek sorunlarımız da kolay yollar bulmamızı sağladı. Kavaklıdere Kanalizasyon Yenileme işleminde gördüğümüz; kameralı kanal izleme, tıkanıklık tespiti, kanal açma çalışmaları gibi çok hızlı ve kesin çözümler ile hizmet vermekteler.

Yüksek katlı binalar arasında iş yerleri, kafeler, restoranlar, alışveriş merkezleri gibi birçok alan atık su ve çöp oluşturmakta. Bu konuda profesyonel çözümler ile ekip gücünün birleşimi ile kanal yenileme operasyonlarında, hedeflenen günde ve saatte iş bitimi gerçekleşiyor. Eski kanalların yerini yenisi alması uzun süreçlerden kısa zaman dilimlerine yayılmış durumda. Bunu sağlayan teknik ekip ve teknik cihazlar ile her bölge ve yerleşim yerinde uygulamalarına devam etmekteler. Su kaçağı, kanal tıkanıklıkları, su tesisat onarımları, kanal temizliği, yağmur sularının ilerlemesi için gerekli hatlar, menfezler ve tıkanıklıkları açarak temiz bir hava sağlamak, bir şehrin düzeni ve sağlığı için önemli konulardır.

 • ankara kanalizasyon temizleme
 • ankara kanalizasyon firmaları
 • özdoğan vidanjör
 • özdoğan teknik ve temizlik hizmetleri
 • logar temizleme
 • logar açma
 • kanal temizleme
 • vidanjör kiralama ankara


Çalışılacak alanın önceden durum tespiti yapılıp gerekli cihaz ve yönetim planı oluşturulur. Bilgili ekip ve ekipmanlar ile kısa sürede çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Zaman içinde meydana gelebilecek her türlü olumsuz tıkanıklık, taşma, dolma, baskın gibi problemlerin çözüm odağı olmaktalar. Her plan ve projenin uzmanı ve bilirkişileri olduğu gibi bu konularında bilirkişileri ve uzmanları gerekli hallerde ve tedbirler almak açısında Kavaklıdere`de çalışmalarına devam etmektedirler. Sorunların kısa sürede çözümünü istiyorsanız, işinin ehli kişiler ile görüşmelisiniz. Her sorunun çaresi mutlaka vardır. Metropol şehirlerin kaçınılmaz gerçekliğinde, temiz şehirler için önce alt yapı temizliğine önem vermeliyiz.Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.