kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Hizmet Bölgeleri Hizmet Bölgeleri
  3. Çukurambar Logar Temizleme Çukurambar Logar Temizleme

Çukurambar Logar Temizleme

Çukurambar Logar Temizleme
Çukurambar Logar Temizleme

Logar temizleme hizmetleri kalite ve oldukça büyük donanımlar gerektirmesi nedeniyle bu alanda kabul görmüş firmalar tarafından yerine getirilmesi gerekiyor.

Çukurambar logar temizleme hizmeti sunan firmamız sağlık anlamında oldukça önemli bir misyonu olduğunun bilincinde olarak hizmet sunuyoruz. Sağlık anlamında büyük risklere neden olabilecek logar tıkanıklığı durumlarında son derece güvenli ve sağlık açısından hiçbir risk taşımayan logar temizleme hizmeti sunuyoruz. Logar sistemleri yaşam ve çalışma alanlarındaki tüm gider borularının aynı noktada bir araya geldiği bir sistem olarak burada yaşanabilecek tıkanıklıkların tüm binadaki insanları olumsuz etkileyeceğinden dolayı sunduğumuz temizleme hizmetini en üst düzeyde ortaya koyuyoruz.

Logar tıkanıklıkları genel olarak logara gelen borularda ortaya çıktığından dolayı sunduğumuz hizmette logar borularının temizlenmesi hizmetini üst düzeyde ortaya koyuyoruz. Logar sistemlerinde oluşan sorunlar tüm binayı etkiliyor. Logara gelen borularda ki tıkanıklıklar daha sonra logarı etkileyerek logarın taşmasına neden olacaktır. Firmamız bu anlamda logar taşmasını önlemek için detaylı bir temizleme ve periyodik temizlik hizmetini sunuyoruz. Tıkanıklık logar sistemlerine kadar geldiğinde ancak vidanjör yardımı ile bu takınaklıkları açılabilmektedir. Firmamız bu anlamda vidanjör hizmeti de sunuyoruz.

Sorunsuz Logar Temizleme Hizmetleri

Sorunsuz logar temizleme hizmeti sunan firmamız bu hizmeti sunarken teknolojinin en son özelliklerini bünyesinde bulunduran ekipmanlar ve en kaliteli temizleme malzemelerini kullanıyoruz. Firmamız bünyesinde HD görüntü kalitesine sahip kamaralı logar temizleme robotlarımız ile temizlenmesi gereken ve ileride risk oluşturacak unsurlar belirlenerek en kaliteli ve verimli temizlik için en ideal ekipmanların seçimini yapıyoruz. Sunduğumuz bu logar temizleme hizmetinde ne logar borularına ne de logarlara fiziki anlamda en ufak zarar vermiyoruz. Sunduğumuz bu hizmet sayesinde logar sistemlerinin kullanım ömrü oldukça uzamaktadır.

Çukurambar logar temizleme hizmeti sunan firmamız olası tıkanıklık risklerini ortadan kaldırmak amacıyla logara giden borular ve logar içerisine en son teknolojik ekipmanlar ile temiz su pompalıyoruz. Ayrıca tıkanıklığın oluşmaması ve boruların yüzeylerindeki yapışkanlığın giderilmesi amacıyla özel solüsyonlarla yağlanmaya tam olarak son veriyoruz. Firmamız ayrıca logar tıkanıklığının önüne geçmek ve olası riskleri ortanda kaldırmak amacıyla periyodik bir logar temizleme hizmeti sunuyoruz.


Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.