kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Hizmet Bölgeleri Hizmet Bölgeleri
  3. Cebeci Rogar Bacası Yenileme Cebeci Rogar Bacası Yenileme

Cebeci Rogar Bacası Yenileme

Cebeci Rogar Bacası Yenileme
Cebeci Rogar Bacası Yenileme

Konumuz altyapı ve altyapı sıkıntılarının ya da yapımı, onarımı konusunda, yetkili ekip ve ekipmanlar ile arızaya sebebiyet veren her türlü tıkanıklıkların açılması, gerekli araç gereç ile teknolojik kamera sistemlerimizi kullanarak tıkanıklık tespitini raporlamaktayız. Sadece operasyonlarımız kanal ve kanalizasyon sistemleri değildir. Apartman giderleri, mutfak, banyo, cadde ve sokaklardaki rögar temizliği, kanalizasyon temizliği, yeni kanalizasyon ve kanal yapımı, apartman ve sitelerin yağmur suyu giderleri temizliği, su tesisatı tıkanıklığı ve onarımı gibi birçok hizmetin gönüllü çalışanlarıyız.

Şehrimizin sokaklarından, yollarına, bahçelerinden, evlerinize kadar her türlü tesisat, kanal, gider, atık tıkanmaları için birçok teknik yöntemi izleyerek çözümü çok kolay ve zahmetsiz bir şekilde sizlere sunuyoruz. Artık evinizi içinde tesisat sorunun gözümüz kapalı, hiç bir yeri kırıp dökmeden tespitini sağlayan sistemlerimiz bulunmaktadır. Aynı şekilde apartmanlar ve büyük kanalizasyonlar içinde teknolojinin getirilerinden faydalanıp en iyi araçlar ile operasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Cebeci rögar bacası yenileme olarak çalıştığımız alanda, konusunda deneyimli ekibimiz ile öncelikle durum tespitini gerçekleştiriyoruz. Zamanla rögarlar fazla su geçişi ile atıkların birikmesi yüzünden, patlamalar ve taşmalarla karşılaşıyoruz. Gerekli tespit işlemlerini hızlı bir biçimde gerçekleştirip zamandan ve maddiyattan tasarruf ediyoruz. Yeni rögar yapımı için en dar alanlarda bile kazı gerçekleştirerek, kısa sürede çözüm odaklı çalışmaları hayata geçiriyoruz. Bundan sonrası periyodik bakım ile rögarlar, uzun yıllar bize en iyi hizmeti verecektir.


Her olayın bir birini takip eden sonuçlarını, bizde günlük hayatımızda yaşamaktayız. Kalabalık, doğal afetler, kirlilik, su baskınları ve düzensiz yapılaşmalar ile şehrimizin bizi taşımadığı anlarda; kanalizasyonlar ve rögarlar patlamaya başlamış demektir. Bu yüzden altyapı bir şehrin imajını da yansıtan önemli bir alandır. Şehirlerimizin büyüklüğü kadar, altyapı sistemlerini büyültmeliyiz.

Cebeci Kanalizasyon Temizleme Hizmeti

Her kablo, tesisat, su kanalları, giderlerin geçtiği alt tabakada, düzen sağlayıcılar olarak hizmetlerimizi; firmalara, kurumlara, bireysel olarak evlerinize, iş yerlerinize getirmekteyiz. Eskiden ev hanımlarının korkulu rüyaları olarak değerlendiriliyorduk. Artık kırılmadan, sökmeden, tertemiz çalışmalar ile başarılı sonuçlar elde ediyoruz. İnsan sağlığı için öncelikle bakım, yenileme, onarma, iyi projelerle altyapı hizmetlerine ihtiyacımız olduğunu unutmamalıyız.Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.