kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
 1. Ana Sayfa Ana Sayfa
 2. Hizmet Bölgeleri Hizmet Bölgeleri
 3. Ankara Kanal ve Kanalizasyon Açma Ankara Kanal ve Kanalizasyon Açma

Ankara Kanal ve Kanalizasyon Açma

Ankara Kanal ve Kanalizasyon Açma
Ankara Kanal ve Kanalizasyon Açma

Sorun başladığında da giderek daha da büyüyor ve sonuç olarak kirli suların taşmasına varan neticeler meydana çıkıyor. Tuvalet tıkanıklığı tesisat sisteminde en oldukça meydana çıkan sorundur ve oldukça çeşitli sebepleri bulunuyor.

Ankara Kanal ve Kanalizasyon Açma; tıkanıklıkları iyi şekilde analiz etmek doğru bir şekilde hizmet sunmanın temel parçalarından birisidir. Özdoğan Vidanjör firması olarak, kanallarda meydana gelen tıkanıklıkları çözüme ulaştırmadan önce, zarara sebebiyet vermemek için, kanalizasyon içine gönderdiğimiz kameralı cihazlarla, kolay şekilde sorunları görebilmekteyiz.

Sorunların kaynağını net bir şekilde öğrendikten sonra, en kısa sürede çözüme ulaştırıyoruz. Böylece Ankara Kanal ve Kanalizasyon Açma işlemlerini de çok rahat ve pratik şekilde yapabilmekteyiz.

Vidanjör Araçları İle Kanal Açma

Kanal açmak için kullanılan vidanjör araçları günümüzde farklı modellerde yer almaktadır. Bizler firmamızda her zaman son teknoloji cihazları bulundurmaktayız. Müşterilerimizin isteklerine doğru şekilde cevap vermek, en iyi hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini büyük ölçüde ortaya çıkarmak için, Ankara Kanal ve Kanalizasyon Açma firması olarak, kaliteli hizmetin yanı sıra deneyimli personel kadromuz ile kalıcı hizmet üretmek için çalışmaktayız.

 • Ankara tıkanıklık açma
 • Ankara kanal tıkanıklığı
 • Keçiören kanalizasyon açma
 • Ankara kanal tıkanıklığı açma
 • Ankara vidanjör
 • Kanal açma
 • Kanal temizleme
 • Kanalizasyon temizleme

Kanallarda tıkanıklıkların açılması ve kanal görüntüleme gibi hizmetlerimiz ile Ankara başta olmak üzere pek çok farklı il ve ilçe de hizmet sunmaktayız. Gerek yağmurların yağması, gerekse diğer sebepler yüzünden kanalizasyonlarda ciddi şekilde taşmalar meydana gelmesi ile oluşan sorunlara çözümleme getirmekteyiz.

Taşmaları ortadan kaldırmak için uzman bir ekip ve teknoloji alt yapısı sağlam olan bir firma gerekmektedir. İşte tam da bu aşamada Özdoğan Vidanjör, müşterilerine doğru hizmeti sunmak için 7/24 çalışmaktadır.

Kanal Tıkanıklığı Sebepleri

Kanalizasyonlarda ki tıkanmalara genellikle evsel atıklar oluşturmaktadır. Kanal tıkanıklığı sebepleri, evlerimizde kullandığımız eşyaların ve atık maddelerin belli bir süre sonra kanallarda birikmesi sonucunda ortaya kanal tıkanma sorunları çıkmaktadır. Eğer zamanında müdahale edilmezse, tıkalı olan kanallar daha büyük sorunlara sebep olmakta ve açılmaları da aynı ölçüde daha da zorlaşmaktadır.

Kanalizasyon tıkanmalarına sebep olan belli başlı atıklardan birisi de yemek yağlarıdır. Bu yağlar soğuk hava ile karşılaştıklarında donmakta, böylece kanalizasyon sistemlerinin tıkanmasına sebep olmaktadır. Bu yüzden tüketicilerin atık maddeleri giderlere dökerken daha dikkatli ve titiz davranması gerekmektedir.


Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.