kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Hizmet Bölgeleri Hizmet Bölgeleri
  3. Ankara Eryaman Kanal Görüntüleme Ankara Eryaman Kanal Görüntüleme

Ankara Eryaman Kanal Görüntüleme

Ankara Eryaman Kanal Görüntüleme
Ankara Eryaman Kanal Görüntüleme

Ankara Eryaman Kanal Görüntüleme robotlarımızdan yardım alarak arıza durum tespitini kolayca yaparak size uygun çözümler sunabiliyoruz. Kanal görüntüleme ve tespit konusunda detaylar için bizleri arayabilirsiniz.

Ankara Eryaman kanal görüntüleme cihazları kanal içerisinde yer alan sorunların tespiti için teknolojinin bize sunduğu imkanlardan destek alır. Farklı nedenlerden dolayı zaman içinde borularda belirli birikintiler meydana gelir. Bununla beraber kanal içerisinde kırıklar, çatlaklar ya da çökmelerde tıkanıklıklara neden olabilir. Kanal temizlik işlemlerinde görüntüleme yapılarak alt yapıların mevcut durum kayıt altına alınır ve sorun tespiti gerçekleştirilir.

Firmamız kanal alt yapı hizmetlerinde alanında nitelikli personel kadrosu ile sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Kullanılan vidanjör ekipmanları ve tıkanıklık açma uygulamalarında siz değerli müşterilerimize üst düzey hizmet veriyoruz.

Eryaman Altyapı Görüntüleme Sistemleri

Eryaman kanal görüntüleme konusunda özel cihazlardan destek alıyoruz. Boru içinde ilerleyebilen ve özel başlıkları sayesinde 360 derece hareket edebilen yüksek kamera sistemleri, aynı zamanda manuel kontrol edilebiliyor. Kanal içerisinde hareket eden cihaz özel programlar sayesinde boru içerisindeki deformasyonları kayıt altına alır. Böylece sorun tam olarak tespit edilir.

Sağlıklı görüntüleme gerçekleştirilmesi için görüntülemesi yapılacak alt yapı hatlarının kanal temizlikleri yapılması gerekir. Kameraların bağlı olduğu ve araç içerisinde bulunan sistemler alanı video kaydına alır.

Size Yönelik Çözümler Nelerdir?

Atık su tesisatının içerisinde ortaya çıkan problemlerin görüntülenmesi özel mikro kameralar sayesinde gerçekleştirilir. Cihazlar kanal içerisinde her türlü sorunu görebiliyor ve kırmadan onarabilme imkanı sunuyor. Yağlanmadan ya da kullanımdan kaynaklı daralmalar da ekran üzerinde net bir şekilde ortaya çıkıyor. Panoramik kameramız sayesinde Eryaman kanalizasyon muayenesini kolayca tamamlayabiliyor. Görüntüleme cihazları üzerinden sorun tespiti yapan ustalarımız bu konuda sizleri bilgilendirir. Yerinden oyulmuş bağlantılar, çıkıntılı boru bağlantıları vb. gibi her durum kolayca kayıt altında tutulur.

Kanal üzerinde yer alan borulara tarayıcı teknolojisini kullanarak inceleyebiliyoruz. Kanal içerisinde dijital kameralar operatöre gerekli muayene çalışması için görüntü desteği sunar. Sahip olduğumuz ekipmanlarımız ile geleneksel kanal müdahalelerinin tamamen önüne geçiyoruz. Kanal görüntüleme konusunda merak ettiğiniz soruları bizlere iletebilirsiniz.Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.