kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Blog Blog
  3. Yüksek Basınçlı Kanal Açma Makinası Yüksek Basınçlı Kanal Açma Makinası

Yüksek Basınçlı Kanal Açma Makinası

12 Ekim 2020 Pazartesi
Yüksek Basınçlı Kanal Açma Makinası
Yüksek Basınçlı Kanal Açma Makinası

Yüksek basınçlı kanal açma makinası ile yapılan işlemlere bağlı olarak kapsamlı bir çözüm sağlayabilirsiniz.

Kanal Açma Makinesine Neden İhtiyaç Var?

Kanalizasyon içerisinde bulunan tesisat, türlü nedenlerle tıkandığı zaman dışarıdan bir müdahale ile kanal tıkanıklığı açma makinesi gerekecektir. Bu makineler, uygun bir zeminde güçlü bir şekilde basınç yaparak tıkanıklıkları yok eder. Kanal açma makinesi kullanımı için ekibimiz gerekli tecrübeye sahiptir. Ayrıca araçlarımız da düzenli olarak güncellenmekte, bakım onarım işlemlerinden geçmektedir.

Kanal açma makinelerinin kendi içerisinde türleri vardır. Bazı makineler basit bir işlemle tıkanıklıkları açabilmekte, basınç seviyesi çok yüksektir. Bazı makineler de basit anlamdaki sorunlar için geliştirilmiştir. Yani büyük tıkanmalarda değil de daha küçük çaplı sorunlarda kullanılır. Hangi ürünü alacağınız ve kullanımdaki süre tercih yaparken önemlidir.

Yüksek Basınçlı Kanal Açma Makinası Özellikleri Neler?

Kanal açma aracının diğer adı kuka olarak da bilinmektedir. Bu kuka türleri logar kapaklarından içeri inildiği zaman görülen kanalları ve tesisatı açmak üzere hazırlanan mekanizmalardır. Yüksek basınçlı olan kukalar özel bir donanıma sahiptir. Görsel açıdan bir araç üzerindeki su tankı vardır. Bu tanktaki suyun kanalda basınç işlemiyle sorunu gidermesi söz konusudur. Tankta yer alan su miktarı ve araç kapasitesi değişkenlik gösterebilen bir özelliğe sahiptir.

Pompa uygulaması, yüksek basınçlı kanal açma makinası ile yapılan bir işlemdir. Hortum makarası ile uzunluk ayarlaması yapılmaktadır. Mekanik açıdan gerekli olan bu durum, kanaldaki tıkanan alanı hızlıca açar. Bu tesisatın hazırlanması aşamasında müşterilerin talepleri de dikkate alınacaktır. Yıkama tabancası bölümü ve diğer su akıtma tesisatı tercihe göre çeşitlendirilebilir.

Kanal Açma Makinesi Fiyatları

Kanal açma makinesi fiyatları makine kapasitesi ve malzeme kalitesine göre değişmektedir. Yüksek basınçlı kanal açma makineleri genellikle en iyi donanıma sahip araçlardandır ve sorun çözme kapasiteleri de oldukça yüksektir. Yani bu araçlarda büyük bir araca bağlı arka ekipman vardır. Bu ekipman da güçlü bir çeşitlilik gösterir. Çok ucuz ürünler olduğu söylenemez. Basit anlamda tıkanıklıkları açan cihazlar da vardır. Bu cihazlar da etki bakımından daha kolay tıkanıklıkları açar ve ekonomiktir.


Admin 12 Ekim 2020 PazartesiOkunma Sayısı (248)Sayfayı Yazdır


Diğer Yazılar
Kanal Temizleme Neden Gereklidir?Kanal Temizleme Neden Gereklidir?02 Kas 2019 Cumartesi

Kanal Temizleme Neden Gereklidir? Kanal nedir? Kanal tıkanıklıkları nedenleri ve zararları nelerdir? Arayışınıza sistemli ve hızlı biçimde çözüm getiriyoruz.

Su Baskını EngellemeSu Baskını Engelleme02 Kas 2019 Cumartesi

Su baskını engelleme konusunda profesyonel ekibimiz, aktif bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Su Baskını Engelleme Hizmeti ile kısa sürede çözüme ulaşın.

Basınçlı Kanal YıkamaBasınçlı Kanal Yıkama02 Kas 2019 Cumartesi

Basınçlı Kanal Yıkama; tıkanıklıkların açılması için vidanjör araçları ile profesyonel kanal yıkama hizmeti almak için firmamıza ulaşın.

Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.