kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Blog Blog
  3. Gider Açma Gider Açma

19 Haziran 2019 Çarşamba
Gider Açma
Gider Açma

Gider Açma denildiği zaman evlerimizde gider olarak lavabo ve tuvalet giderleri olmak üzere iki farklı gider türü bulunmaktadır. Bunlara ek olarak küvet giderini de eklediğimizde bir elin parmaklarını geçmeyecek şekilde gider türleri bulunmaktadır.

Bu giderlerin ağzında küçük bir ızgara bulunur ki bu ızgaradan geçemeyen maddeler gideri tıkama ihtimali olduğu için bu maddelerin geçişine izin verilmemiş ve böyle bir sistem tasarlanmıştır. Bu ızgara mutfak giderlerinde, banyo giderlerin ve pek çok farklı giderlerde bulunur.

Aslında pratik ve etkili bir yöntem olduğu söylenebilir. Çünkü bazen lavabo içine bir takım büyük cisimler düşebilmektedir. Bu cisimlerin düşmesinin ardından ızgara tutarak giderin içine girmesini engellemektedir. Böylece kolay şekilde giderin tıkanmasının önüne geçilmiş olur.

Gider Açma hizmeti firmamız tarafından evlere ve iş yerlerine verilen bir hizmet türüdür. Firmamızda görevli olan personellerimiz bir telefon ile sizlerin adresine kadar gelerek, kısa süre içinde giderlerde yaşadığınız sorunları tamamen deneyim ve analiz ederek çözüme kavuşturmaktadır.

Analiz sürecinde hiçbir şekilde duvarlarınızda delme ve kırma gibi işlem uygulanmaz. Sorunun tam olarak nereden kaynaklandığı net şekilde öğrenildikten sonra işlem yapılmaya başlanır. Böylece gider açma kısa süre içinde kolay ve etkili bir biçimde tamamlanmış olmaktadır.

Gider Açma’nın farklı türleri olabilir. Bizler giderleri açarken bu alanda deneyimli olan personellerimize güvenip, onların yapacakları işlemlerin arkasında oluruz. Her zaman deneyim sahibi olan ve firmamızı en iyi şekilde temsil edecek olan bu çalışan arkadaşlarımız, kısa süre içinde sizin talep ettiğiniz hizmeti sizlere sunacaklardır.

Giderlerde meydana gelen tıkanıklıklar apartman ya da evlerin iç borularında olacağı gibi lavaboya entegre olmuş olan uzayıp kısalan borudan kaynaklanıyor da olabilir. Gider tahliye borusunu kontrol ederek sorunun tam olarak nereden kaynaklandığını kendiniz kolay şekilde öğrenebilirsiniz.

Kısa süre içinde çözüme kavuşacak olan işlemleri sizler kendiniz kolay şekilde yapabileceğiniz gibi yapamayacağınız büyük türden işlemleri ise bizler, yani deneyimli ve pek çok teçhizata sahip olan personeller yapabilecektir. Böylece bir telefon kadar size yakın olmakta ve talebiniz doğrultusunda kısa sürede adresinize gelmekteyiz.


Özdoğan Teknik 19 Haziran 2019 ÇarşambaOkunma Sayısı (1008)Sayfayı Yazdır


Diğer Yazılar
Kanal Temizleme Neden Gereklidir?Kanal Temizleme Neden Gereklidir?02 Kas 2019 Cumartesi

Kanal Temizleme Neden Gereklidir? Kanal nedir? Kanal tıkanıklıkları nedenleri ve zararları nelerdir? Arayışınıza sistemli ve hızlı biçimde çözüm getiriyoruz.

Su Baskını EngellemeSu Baskını Engelleme02 Kas 2019 Cumartesi

Su baskını engelleme konusunda profesyonel ekibimiz, aktif bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Su Baskını Engelleme Hizmeti ile kısa sürede çözüme ulaşın.

Basınçlı Kanal YıkamaBasınçlı Kanal Yıkama02 Kas 2019 Cumartesi

Basınçlı Kanal Yıkama; tıkanıklıkların açılması için vidanjör araçları ile profesyonel kanal yıkama hizmeti almak için firmamıza ulaşın.

Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. İletişim Formu
Whatsapp