İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Özdoğan Teknik vidanjör ve kanal açma hizmetlerinde tüm Türkiye genelinde ihtiyaçlarınıza yönelik hızlı, ekonomik çözümler getirmektedir. Kombine kanal temizleme hizmetlerinde vidanjörlü temizlik ekipmanları ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Zamanla borular içerisinde kalan birikinti maddelerden dolayı kuka kanal temizleme aracı olan vidanjör sistemi ile temizlenmesi gerekmektedir.

Eskiden vidanjörlü temizlik sistemi olmadan önce insan gücü ile bağlı olarak temizlenen kanallar bugün insan gücünü neredeyse hiç gerektirmeyen sistemler sayesinde kanal alt yapıları temizleyebilmek mümkündür. Yani artık insanların pisliğin içine girmeden kombine kanal temizleme araçları sayesinde alt yapılar oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde temizlenebiliyor. Vidanjör üzerinde bulunan çok kuvvetli basınçla beraberinde gelen su ile tıkanıklıklar açılıyor, hortum ağzına gelen pissular ise tank içine çekilerek temizleniyor ve tekrar kanala arındırılmış bir şekilde sular tahliye ediliyor. Tüm dünyada uygulanan bu sistem sayesinde artık kırmadan, hiçbir kazı işlemine gerek duyulmadan çok kısa bir süre içinde kanallar içerisinden alınan sular temizlenerek tekrar kanala bırakılarak arındırılıyor.

Kanal Temizleme İletişim Telefon

Her gün kullanmakta olduğumuz kanallar alt yapı sistemi şehir hayatının yoğunluğundan dolayı kanal yapılarına aşırı yük binmesinden ve çok kullanıldığından tıkanma sorunları meydana gelebilir. Artan nüfus kentleşme yaşamı kanal hatlarının da periyodik olarak temizlenmesi gerektiğini doğurmuştur. Kanal temizleme hizmetlerinde vidanjörlü kombine kanal temizleme araçlarımız ve alanında uzman personellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Kanallar neden periyodik olarak temizlenmesi ihtiyacı duyurmaktadır. Kanal içinde zamanla biriken ve dolan pislikler zamanında temizlenmediği taktirde kötü kokulara ve hatta kanal yapısının bozulmasına neden olur. Bu doğrultuda 30 cm çapında yapılmış olan kanalların açılmasında vidanjör kanal temizlik araçlarımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Kombine kanal temizleme araçlarımız ile katı ve sıvı her türlü maddenin temizliği firmamız tarafından garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Ankara Vidanjör

Genelde endüstriyel atıklardan kurtulmak için tercih edilen vidanjör hizmetleri, yaşam yerlerinde önemli bir iş üstlenirler.

Genelde vidanjör hizmetleri belediyenin de desteğiyle evsel atık, foseptik çekimi, atık su çekimi, bakteri nakliyesi, iç temizlik, kanal açma ve temizleme, yağmur suyu çekimi, içme ve su kuyularını temizleme, rögar temizleme gibi işler için kullanılır. Her türlü kanalizasyon sistemi için gerekli olan vidanjör uygulamaları profesyonel bir ekip önderliğinde kısa sürede yapılmaktadır. Büyükşehirlerde uygulanan boşaltma ve doldurma sistemleri sayesinde tıkanmalara yol açan atıkların arıtımı yapılır

7/24 Vidanjör Hizmeti Ankara

7 gün 24 saat vidanjör hizmeti alabileceğiniz ekiplerimiz tüm bu sistemler konusunda kesin ve güvenilir çözümler üretmektedir.

Kanal içinde tıkanıklık, taşma, bakteri transferi ya da başka sebepler söz konusu olduğunda vidanjörler iş başına geçer. Tıkalı kanalların temizlenmesini sağlayan ve yağmurlu havalardaki taşmalarda su basma risklerini manipüle eden vidanjör hizmetleri kokuları da engeller. Ev, fabrika, tesis ve işyerlerinde çeşitli sorunlar için vidanjör hizmeti alabilirsiniz.

- Yağmur sularının temizlenmesi - Kanalizasyon temizlenmesi - Kanal tıkanıklıklarının açılması - Firma içlerinde sıvı taşınması - Acil durumlarda tıkanan yerler için çözümler - Atık yağ, kirli su ve ev atık alanlarının temizliği - Yüksek debili endüstriyel temizlik hizmetleri vidanjörler yardımıyla güvenle yapılabilir.

Okul, fabrika gibi büyük alanların temizlenmesi için kullanılan bu aletleri kiraladığınızda beraberinde işi bilen bir uzman da gelecektir.

Aylık Vidanjör Kiralama

Aylık ya da yıllık kiralamalar sayesinde acil durumlarda ilk başvuracağınız yer bir vidanjör kiralamacısı olacaktır. Ekonomik çözümlerle yağmur suyu birikintileri ya da diğer atıkların temizlenmesi mümkün olacaktır. Büyük sorun haline gelen boru patlaması ve atık su çekimleri için saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak yararlanabilir.

Vidanjör Kiralama Fiyatları

Vidanjör kiralama için belirli ve sabit bir fiyat söz konusu değildir. Standart bir fiyat olmadığı için vidanjör uygulamaları ihtiyaç duyulan zaman dilimine ve uygulamaya göre teklif edilmektedir. Bazen birkaç saatte tamamlanan sorunlar bazen günlerce bitmeyebilir. Bu yüzden fiyat bilgisi almak istediğinizde en kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz