İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Pimaş borularının kullanılmış olduğu yerlerde (küvet, banyo, batarya) bina içinde veya dışındaki paralel olarak döşenmiş borulara pimaş borusu denilmektedir. PVC bir malzemeden üretilmiş olduğundan dolayı boru hatları içerisinde çoğunlukla tıkanma sorunları meydana getirebilmektedir.

Pimaş borularının asıl tıkanma sebebi ise katı atıkların gider hatlarına bırakılmasından dolayı tıkanma sorunları meydana gelebilmektedir. Pimaş hatları içerisine bırakılan inşaat malzemeleri, tuvalet kağıdı, ıslak mendil, çocuk bezi, kimyasal atıklar vb. maddeler pimaş borularını tıkayabilmektedir. Bunların haricinde yanlış yapılan tesisat sorunları nedeniyle de bir takım tıkanıklara sebebiyet olabilmektedir.

Kanal Temizleme İletişim Telefon

Ankara pimaş açma firması olarak her türlü tıkanıklık sorunlarında bireysel ve kurumsal olarak müşterilerimize profesyonel biçimde destek sunmaktayız. Pimaşların açılmasında boru görüntüleme cihazları kullanarak tıkanma sorununa sebebiyet veren asıl nedenler araştırılarak temizlik hizmetlerine başlarız. Bu cihazlar sayesinde müşterilerimize daha sürede temizlik hizmeti verirken aynı zamanda ekonomik bütçelere ile müşterilerimize yardım sunmayı hedefleriz.

Teknolojinin alt yapı hizmetlerindeki gelişmiş değişikliği sayesinde robot teknik cihazlar kullanarak dijital olarak alt yapılar, tıkanma sorunları, gider hatlarının görüntülenmesi, kanal temizlik çözümleri kısa sürede minimum maliyetler çerçevesinde sağlanıp maksimum değerler elde edilmesi beklenir. Kullanmış olduğumuz pimaş açma cihazları ile tıkanıklığa neden olan cisimler parçalanarak temizliğini yapmaktayız. Boruların içine gönderilen çelik yaylar sayesinde bu işlem uygulanmaktadır.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz