İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Kanal ve Kanalizsyon görüntüleme sistemleri sayesinde artık tıkanıklık sorunlarının çözümü çok daha etkili ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Teknolojinin ileri bir boyut kazanması alt yapı hizmetlerinde olan rahatlığı ve ayrıcalığı sizlere profesyonel ekipmanlarımız ile en iyi şekilde yansıtmaya devam ediyoruz. Günümüz koşullarında kanalizasyon temizleme firmaları tarafından teknolojik imkanlar olmadığından dolayı alt yapı hizmetleri yorucu, stresli ve ekstra maliyet oluşturan hizmetler olarak görülmekteydi. Özdoğan Teknik olarak siz değerli müşterilerimize kanalizasyon temizlik işlemi yapmadan önce ilk olarak kanal görüntüleme cihazları kullanarak sorunun asıl nedenini öğreniyor ve bilgisayar ortamında sorun teşkil edilen yer görüntülenerek etkili, hızlı ve güvenli olarak sizlere hizmet sağlıyoruz.

Kanal Temizleme İletişim Telefon

Kanalizasyon hattı görüntüleme işlemlerinin nasıl yapıldığı hakkında detaylı bilgi verecek olursak eğer belirtmiş olduğumuz hususları dile getirebiliriz.

Kanal Görüntüleme İşlemi Nedir

Kanalizasyon hattına gönderilen kameralı robot teknik cihazlar kanalizasyon kroki hattına göre başlangıç ve bitiş noktasına kadar kamera gönderilir. Kanalizasyonun içi 360 derece görüntülenir. Kanalizasyonların içerisinde oluşan kırılmalar, çatlaklar veya çökme gibi unsurları bulunduruyor ise kroki hattı üzerinden işaretlenerek nokta atışı sorunun kaynağı tespit edilir.

Kanal Görüntüleme Nerelerde Kullanılır?


* Kanalizasyon şebeke hatlarının içinin görüntülenmesinde,
* Baca ve hatların görüntülenmesinde, * Yağmursuyu şebeke hatlarının görüntülenmesinde,
* İçme suyu hatlarının görüntülenmesinde,
* Havalandırma kanallarının görüntülenmesinde,
* Girilmesi zor, karanlık bir ortamın görüntülenmesinde,

Gibi pek çok alan içerisinde kanal görüntüleme yapılabilmektedir. Özdoğan Teknik olarak siz değerli müşterilerimize kanal görüntüleme firmaları arasında yılların getirmiş olduğu tecrübe ile sabit, ekonomik bütçeler ile başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz. Teknolojiyi en iyi şekilde entegre olarak kullanan şirketimiz kombine kanal temizleme araçlarımız ve alanında uzman personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz