İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Her türlü kanalizasyon borularını temizletmek ve yaşadığınız sorunlardan en kısa süre içerisinde güvenilir bir hizmetle kurtulmak istiyorsanız sizleri de bizimle bu yola çıkmaya ve böylece problemlerinizden kurtulmaya davet ediyoruz. Artık yapmanız gereken tek şey web sayfamız içerisinde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle irtibat kurmak olacaktır. Bunun için senelerden beri yanınızda olduğumuzu ve bu zamana kadar şehrin dört bir köşesine en elit hizmet anlayışımızla çalışmalarımızı sürdürmeye devam ettiğimizi de bilmenizi isteriz. Artık sizlerde kanalizasyonlarınızı sorunsuz bir hale getirmek için tercihinizi bizden yana kullanabilir ve mutlu bir adım attığınızı yakinen görebilirsiniz.

Firmamız, periyodik olarak temizlenmesi gereken ancak bu işlemlerin yapılmadı, sızıntıların kötü kokuların oldukça yaygın bir şekilde hissedildiği kanalizasyonlarda mükemmel bir çalışmaya imza atmaktadır. Tıkanan bu borular eğer gerekiyorsa vidanjör yardımı ile açılmalıdır. İçerisinde her türlü pisliğin birikebileceği kanalizasyonlar için daha pek çok teknoloji harikası ekipmanlarımızın da bünyemizde olduğunu ve böylece az bir zaman içerisinde temizleme işlemlerini bitirebilme potansiyelimizin de olduğunu ifade edelim. Geniş araç filomuz sayesinde Beşevler bölgesine de telefon açtığınız andan itibaren dakikalar içerisinde ulaşabileceğimizi de müjdelemek isteriz. Böylece aynı gün içerisinde gerekli olan tüm çalışmalarımızı deneyimli ve tecrübeli çalışan personelimizle yaptığımızı da bizzat göreceksiniz.

Sunmuş olduğumuz bu desteğimizin sizlere garanti kapsamımız altında olduğunu ve bu sürenin 1 yıl olduğunu da bilmenizi isteriz. Hiç bir sorun yaşamadan, aynı bölgeden yaşanması muhtemel tüm sıkıntılarınızda da hiç bir ücret almadan tanınızda bulunduğumuzu göreceksiniz. Bundan böylece Beşevler Kanalizasyon Temizleme işleri için sizlerde hiç bir zaman başka firmaya gerek duymayacaksınız. Binalarınız ve iş yerleriniz ile ilgili rahatsızlık veren her kanalizasyon durumunda bizi arayabilecek ve online randevunuzu da anında alabileceksiniz. Bu zamana kadar hizmet verdiğimiz referanslarımız hakkında fikir sahibi olmak ve beyninizde yer eden sorularınıza da yanıt aramak için web portalımıza göz atmanız yeterli olacaktır. Hepsi ve daha fazlası için sizde bu ailemizin bir parçası olmayı başarın.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz