kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Çankaya Vidanjör Çankaya Vidanjör

Çankaya Vidanjör
Çankaya Vidanjör

Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren Özdoğan Vidanjör, tesisatınıza zarar vermeden en hızlı şekilde her türlü tıkanıklık konusunda profesyonel vidanjör kiralama ve özel vidanjör hizmeti verir.

Kanal tıkanıklığı, logar tıkanıklığı ve logar temizliği konusunda en son teknoloji ile donatılmış Kombine Vidanjör araçlarımızla Çankaya başta olma üzere Gölbaşı, Keçiören, Mamak ve Ankara’nın diğer ilçelerine, semtlerine ve mahallelerine vidanjör hizmeti vermekteyiz.

Çankaya Vidajör Kiralama Hizmetleri

Çankaya Vidanjör Kiralama olarak uzun süreli ve anlık ihtiyaçlarınız için Ankara’da Profesyonel vidanjör kiralama ve özel vidanjör hizmetimiz mevcuttur.

Kanal giderlerine atılan ve sistemi kullanılmaz hale getirip kanal tıkanıklığına neden olan maddeleri kanalizasyon hattına zarar vermeden açıyoruz. İç tesisat borularında kamera ile görüntüleme sistemimiz mevcut olup, kanal açma, kanal temizleme konusunda deneyimli kadromuzla Ankara’nın tüm semt ve ilçelerine hizmetimiz vardır.

Ankara Çankaya Kombine Vidanjör Kiralama

Kanalizasyon hatlarının belirli aralıklarla rutin olarak temizlenmesi ve tıkanıklığa sebep olacak atıkların kanal hattından atılması gerekmektedir. Bu konuda firmamız son teknoloji Kanal Açma Makinası ile hizmet vermektedir.

Binaların, okulların, marketlerin, hastanelerin kanal hatlarının bağlı olduğu muayene bacaların içerisinde kullanımdan dolayı zamanla dolar ve belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Kanalizasyona atılan ıslak ve kuru mendiller, alışveriş poşetleri, her türlü plastik cisim ve katı maddeler logarların tıkanmasına neden olurlar.

Çankaya Vidanjör firmamıza ulaşmak için, 0312 478 58 71 - 0536 264 69 35 - 0554 569 43 33 telefon numaralarını arayınız.


Diğer SayfalarÇankaya Vidanjör

Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. İletişim Formu
Whatsapp