kapat
haritaTürkiye'nin Her YerineProfesyonel Altyapı Çalışmaları
irtibatBize Ulaşın0312 478 58 71 (pbx)
çalışa süresiÇalışma Saatleri7/24 Hizmet Kalitesi
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Altyapı Teknolojileri Altyapı Teknolojileri

Altyapı Teknolojileri

Altyapı Teknolojileri
Altyapı Teknolojileri

İhtiyacınıza göre Kanal Görüntüleme Araçları, İçme Suyu Şebekelerinde Su Kayıp Kaçak Araçları ve bu araçların içerisine gerekli ekipmanları temin edip Özel Sektör veya İdarelere çözüm ortaklığı yapıyoruz.

Bünyemizdeki uzman kadrolarımız ile hatlarınızı sayısallaştırıyoruz, hidrolik modellemesini, sahada ölçümlemelerini ve uygulamalarını yapıyoruz (su yönetimi), basınçlı hatlarda suyu kesmeden kayıp-kaçak, görüntüleme ve kayıp vanalarınızı tespit ediyoruz.

Basınçlı İçme Suyu Hatlarında suyu kesmeden Hattın video görüntülemesi ve hattın durumu, basınç değişikliklerinin tespit edilmesini sağlıyoruz.

Kanalizasyon şebekelerinde, endüstriyel tesislerde, sitelerde ve boru hattı olan her yerde boru içi görüntülemesi, ölçümlemesi ve şartnameye uygunluk raporlama hizmeti.

En son teknolojik gelişmeleri takip ederek bunları hizmet ve ürün olarak Kamu Kurumlarına, Belediyelere, Endüstri Tesislerine ve Altyapı Teknolojileri sunan konusunda uzmanlaşmış olan, Özdoğan Kanalizasyon, İnşaat ve Altyapı Hizmetleri firmasıyız.

Firmamız en uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmaktayız. Kuruluşumundan bu yana sektöründe lider firmalar ile işbirliği yaparak, çağın teknolojik yeniliklerini, başta Başkentimiz Ankara ve tüm Türkiye geneline sunmaktayız.

Özdoğan Teknik; çeşitli vidanjör araçları ile kanal ve kanalizasyon sorunlarına en iyi çözümü üretir.

İhtiyacınız durumunda size telefon kadar yakınız. İletişim sayfamızdan bizi arayabilir ya da yazabilirsiniz.


Diğer Sayfalar

Son model vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.