İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Evinizin ya da iş yerinizin alt yapısında zaman zaman arızalar oluşabilmektedir. Kanalizasyon tıkanıklıkları, kanalizasyondan su sızması gibi sorunlar hızlı bir şekilde çözüm gerektirir. Aksi takdirde taşkınlara ya da kötü kokulara sebep olurlar. Kanalizasyon arızalarını onarmak eski yöntemler ile oldukça zordu ve garantili de değildi. Sorunlu bölgeyi tespit etmek kırma işlemleri yapılmaktaydı. Bu da ev ya da dükkan sahibine fazladan masraf demek oluyordu. Üstelik gürültü, etrafın kirlenmesi ve saatler süren onarım çalışmaları da işin cabasıydı.

Kanallarda meydana gelen arızalar için kırma işlemlerinin yerini artık modern teknolojik cihazlar ve robotlar almıştır. Bu cihazlar sayesinde kolay ve hızlı şekilde arıza giderilmektedir. Boruların ya da kanalların sorunlu noktaları kameralı cihazlar ile görüntülenir. Yıldız kanalizasyon görüntüleme cihazları son teknolojik cihazlardır. Tıkanıklıkların genellikle rögar hatlarında ve su borularında meydana geldiği bilinmektedir. Kanal içine gönderilen görüntülü cihaz ile arızalı ya da tıkalı kısım hemen tespit edilir. Görüntülü cihazlar, kanalizasyonda sık sık tıkanıklık meydana geliyorsa, kanalizasyonda su sızması söz konusu ise, inşaatlarda pis su tesisatı döşendikten sonra kontrol amaçlı olarak kırık, çatlak, boruların kopması ya da çökmesi gibi sorunları kolaylıkla tespit edilmesi için kullanılır.

Tespit edilen bölgedeki tıkanıklık tazyikli su basıncı ya da robot cihazlar ile doğru şekilde kullanılarak kısa sürede giderilir. Onarılan kısmın ikinci kez sorun çıkarmayacağını garanti edebiliyoruz. Çünkü kullanılan teknolojik cihazların yanında, cihazı doğru kullanabilen uzmanlaşmış teknik personel de son derece önemlidir. Kanal temizleme ekibimiz son derece profesyoneldir. Sorunu iki üç saat gibi kısa sürede çözerler ve arızayı giderirler. Bu nedenle kanal temizleme işleri için kanal temizlik hizmeti veren uzmanlar ile çalışmak en iyisidir.

Arızalı ve tıkalı kanal alt yapı problemlerinizde firmamız size bir telefon kadar yakın. Üstelik yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdeyiz ve ihtiyacınız olan her zaman yanınızdayız. Siz bizi aradıktan çok kısa bir süre sonra size ulaşıyoruz. Kanal görüntüleme cihazı ile sorunu kısa sürede tespit edip onarıyoruz ve çalışma alanını tertemiz bırakıyoruz.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz