İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Özdoğan Teknik olarak Ankara başta olmak üzere siz değerli müşterilerimize profesyonel ekipmanların kullanımı ile tıkanmış olan mutfak, banyo, lavabo, tuvalet gibi gider alanlarının deneyimli personellerimiz tarafından temizliğini sağlamaktayız.

Tıkalı giderlerin açılması konusunda sizlere profesyonel destek sağlayan alt yapı temizlik şirketimiz, konusunda uzman personellerimiz dahilinde hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden temizlik çözümleri üretmekteyiz. Bundan daha önceki yıllarda sektörümüzdeki makinelerin yetersiz düzeyde olmasından dolayı alt yapı temizlik hizmetlerinde bir takım sorunlar ortaya çıkmaydı. Ama şuanda kullanmış olduğumuz son sistem ekipmanların sayesinde temizlik hizmetleri kısa süre içersinde yapılabilmektedir. Kullanmış olduğumuz ekipmanlar ile gider tıkanıklıklarını güvenli bir biçimde, hızlı ve hesaplı olarak temizliğini sağlamaktayız.

Kullanmış olduğumuz görüntülü kanal açma ve temizleme makineleri ile tıkalı tuvalet açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı banyo açma, tıkalı mutfak gideri açma işlerinde günün her saati Ankara’nın her bölgesinde hizmet sağlamaktayız.

Kırmadan nasıl gider açıyoruz? Kanal boru temizleme makineleri kullanarak tıkanık açma sorunlarınızı hasarsız ve kısa süre içerisinde temizliğini sağlıyoruz. Zamanında temizliği yapılmayan gider hatlarında kötü kokulara sebebiyet katarken, insan sağlığına da ciddi oranda zarar vermektedir. Kötü kokular sağlığınızı bozarken aynı zamanda psikolojik olarak da sizleri rahatsız etmektedir.

Ankara gider açma firması olarak sizleri tüm tıkanıklık sorunlarından kurtarıyor, sağlıklı yaşam alanları yaratıyoruz.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz