İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Kanalizasyon su giderleri yani diğer bir adı ile rögarlar periyodik aralıklar ile profesyonel makinelerin yardımı kullanılarak temizletilmesi gerekmektedir. Genellikle rögarların tıkanması rögar giderlerinin içine giden katı büyük maddelerden dolayı tıkanmaktadır. Rögarların büyük tehlikelere sizleri maruz bırakmaması için zamanında temizliğinin yapılması ve rögar kapakları ile kapatılmış olması gerekmektedir.

Kare ve silindirik yapı şekline benzeyen rögarlar düzenli olarak temizlenmez ise pislikler zaman içinde birikerek boru hatlarını kapatır ve rögar açma ve rögar temizleme işlemlerinin yapılması gerektirir.

Günümüzde bina apartman yapılarının eski olmasından dolayı bazen logar yeri bilinememektedir. Bu gibi durumlarında rögar yerinin tespitinin sağlanması için hiçbir kazı işlemi yapılmadan tamamen firmamıza ait teknolojik cihazların yardımı ile rögar yerinin tespiti sağlanmaktadır. Bu cihazlar sayesinde aynı zamanda rögarın derinlik tespiti de sağlanmaktadır. Cihazlar ile rögarın yeri tespit edildikten sonra sırada rögar açma işlemi gelmektedir. Deneyimli personel kadromuz kısa bir zaman içerisinde rögarın temizleme işlemini tamamlar.

Rögarlar zamanında temizletilmediğinde özellikle yaz aylarında oldukça kötü kokuları yaymaya başlamaktadır. Buda oldukça rahatsız edici bir durumdur ve sağlıksız koşullar altında yaşamaya maruz bırakmaktadır. Rögarlar çok sık kullanıma bağlı olarak temizletilmesi ve her yıl periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Rögar kapaklarının yerlerinin dizaynı ortada olması gerektirmektedir ki temizleme işlemleri yapıldığında rahatça temizlik işlemleri sağlanabilsin. Rögarların kapakları kolay ve rahat açılabilir özelliğini taşıması gerekmektedir.

Rögar temizliğine başlanılmadan önce kanal görüntüleme makineleri ile kanal durumunun tespitinin yapılması gereklidir. Özdoğan Teknik olarak rögar temizlik işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmek adına kombine kanal temizleme araçları ve vidanjör ekipmanları kullanarak rögar temizliğini yapmaktadır.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz