Mutfak, Wc, Lavabo, Banyo, Tuvalet Tıkanıklık Açma

İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Banyo, wc ve lavabo tıkanıklık sorunlarında ilk olarak profesyonel kanal görüntüleme cihazları kullanırız ve sonrasında hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden sizlere en az maliyet çıkacak şekilde gerekli temizliği yapmaya gayret gösteririz.

Genellikle tıkanıklık sorunları ortalama 1 saat içerisinde çözüme ulaşmaktadır. Sorun eğer derin ve çözümü elektronik cihazlar ile açmak mümkün değil ise zorunlu olarak kırma-kazı yöntemleriyle temizliğini yapmaya çalışmaktayız.

Alt yapı hizmetlerimizde olduğu gibi tüm hizmet alanlarımız garanti kapsamı dahilinde sunmuş olduğumuz hizmetlerdir.

Kanal Temizleme İletişim Telefon

Banyo, wc ve lavabo tıkanıklığı iç hatların her türlü problemi kırmadan ve zarar vermeden yine Avrupa makinelerle yapılmaktadır.

Klozet Tıkanıklık Açma

Klozet tıkanıklık açma hizmetimiz son derece önemli olan bir hizmet olup, günün her saati acil durumlar için hizmetinizdedir.

Klozetlerin tıkanması ve son derece önemli olan klozet tıkanıklık açma hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Genelde yanlış kullanımlar sonucu ortaya çıkar. Kullanıcıdan kaynaklı olmayan sorunlarda ise olayın incelenmesi ve daha büyük bir müdahale yapılması gerekir. Bazen hızlı biçimde çözülen tıkanıklık giderme işlemi için uzman bir destek alınması şart olur.

Bazı kimyasal ürünler giderlerin borularının erimesine neden olacak etki içerir. Böylece sıkıntı yaratan durumlar ortaya çıkabilir. Aynı zamanda giderlerin tıkanmasının en büyük nedeni klozete atılan atıklardır. Birkaç kere bile olsa çeşitli bezlerin tuvalete atılması tuvaletin tıkanmasını hızlandırır. Ayrıca normal bir tuvalet en az 20 yıl tıkanmaz. Ama içine birşey atılan klozet kısa sürede tıkanacağı gibi kötü kokuların kalıcı hale gelmesine de neden olur.

Klozet Nasıl Tıkanmış Klozet Haline Gelir?

Klozetlerin tıkanma sebepleri çok çeşitlidir. Özellikle evde yapılmaması gereken işlemlerden olan tıkanıklık açma yöntemleri denendiğinde daha sıkıntılı sonuçların alınması mümkün olabilir. Kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklık açma hizmeti için bir uzmandan destek almanız şarttır.Tuvalete atılan tuvalet kağıdı, ped ve bebek bezleri Katı cisimler Saç birikintileri Islak mendiller Oyuncaklar tıkanmaya neden olabilir.

Tuvalet tıkanıklığı bazen pompayla ve sifonun çekilmesiyle giderilir. Ancak bu kadar basit olmayan sorunların giderilmesi için tuvalet pompası yetmez. Bu tür durumlarda en iyi çözümler klozet tıkanıklarının açılması için bir uzman yardımı almakla ortaya çıkar

Tuvalet Tıkanıklığı Gidermek İçin Alternatif Yöntemler

Bazı durumlarda kendi çabalarımızla tuvalet tıkanıklıklarının giderilmesini sağlayabiliriz. Özellikle mutfakta kullanılan tıkanıklık giderme yöntemleri, klozetlerde de tercih edilebiliyor. Mesela 2-3 saat bekledikten sonra işe yarayan 1 çay bardağı karbonat, 1 su bardağı sirke ve bir litre sıcak su karışımını klozete dökerek bekletin. Bu şekilde kimyasal bir erime meydana gelerek tıkanma giderilebilir.

Bazen de pompa kullanılarak klozet tıkanıklık açma işlemi gerçekleşir. Bu sefer daha hızlı sonuç alınır ve sifon çekmeyle tıkanmalar gider. Ama her zaman bu kadar ucuz kurtulamazsınız ve hızla tıkanmaların giderilmesini sağlamanız gerekir.

 

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz