İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Tıkalı logar açma çözümlerinde her türlü alt yapı müdahalesi gerektirecek hizmetleri veren Özdoğan Teknik olarak profesyonel cihazlar kullanarak logar açma hizmeti sağlamaktadır. Logarlar temizliği ve açma işlemleri aslında gözüktüğü gibi kolay olmayıp oldukça zahmetli ve yorucu bir hizmet alanıdır. Eski klasik yöntemler kullanarak logarları açabilmek mümkün değildir. Çubuk sokarak, sopa sarkıtarak logar hatları açılmaz. Bu hususta alt yapı firmalarından destek almanız gerekir. Özdoğan Teknik son sistem alt yapı sistemlerini kullanarak sağlıklı, kaliteli ve garantili çözümler üretmektedir.

Bir logar hattının açılması için muhakkak kombine kanal temizleme araçları kullanılması ve diğer cihazlar ile tıkanıklığın gerçek sebebinin tespit edilmesi gerekir. Kombine kanal temizlik araçları logar içerisinde biriken pis su attıklarını içine çeker ve temiz suyu dışarı aktarır. Böylelikle kısa süre içerisinde doğru ekipmanları kullanarak logarlar açılabilir.

Kanal Temizleme İletişim Telefon

Logarlar özellikle yaz aylarında tıkanıklık sorunları vermeye başlamaktadır. Havaların sıcak oluşu ve aşırı su tüketimi olduğundan dolayı logarlar tıkanma sorunları doğurabilmektedir. Zamanında temizletilmeyen logar hatlarında kötü kokuların yayılması, çevreye sağlık yönünden tehdit edici bir takım mikropların yayılmasına neden olmaktadır. Bu sebeplerden dolayı logar hatları insan sağlığını tehdit etmemesi, sağlıklı bir yaşam ortamı oluşması için logarlar zamanında temizletilmesi gerekir.

Logar temizleme öncesinde görüntülü kamera tespit cihazlarıyla tıkanıklığın sebebiyet verdiği yer bulunur ve daha sonra kombine kanalizasyon temizleme araçlarımız ile logar içinde biriken eski kirli sular çekilir. Çekilen sular araç içindeki ayrı bir yerde muhafaza edilir ve sonrasında temiz su logardan verilerek logar sistemi tekrar faaliyete sokulur.

Özdoğan Teknik logar tıkanıklığı açma hizmetlerinde Avrupa makineleri kullanarak müşterilerine hizmet verir. Verilen hizmetlerin tümü garanti ve sözleşme kapsamında yapılmaktadır. Logar açma hizmetimiz hakkında müşteri temsilcimizden ayrıntılı bilgi almak için firmamızı arayabilir, teklif alabilirsiniz.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz