İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Günümüz de kanalizasyon diğer bir adı ile kanal temizleme işinde profesyonel anlam da ilerleme kaydeden firmamız eski yöntemleri bir kenara bırakarak özel cihazlar sayesinde temizleme işini gerçekleştirmektedir. Özellikle eski bir bina da oturuyorsanız mutlaka kanalizasyon temizliği yaptırılması gerekmektedir. Firmamız eski binalar da kanalizasyon borularının inşaat zamanında yapıldığını bildiğinden cihazları bu düşünce doğrultusunda kullanmaktadırlar. Uzun yıllar bakım yapılmamış ve temizlenmemiş kanal boruları temizlenmesi ile oluşabilecek sorunlar da ortadan kaldırılmaktadır. Bakım yapılması konusunda duyarlı olmayan apartman sakinleri için belli bir süre sonra kanallar da meydana gelebilecek problemler hem maddi hem de manevi açıdan evlerinin zarar görmesine sebep olmaktadır.

Uzun zaman sonra kanallar da meydana gelen boru içerisindeki tıkanmalar ve aşınmalardan dolayı Küçükesat Kanalizasyoncu çalışanları ekip elemanları ile hem temizleme hem de onarım işini yapmaktadırlar. Firmamız kendini eski yöntemlere kapatarak kullanmış olduğu cihazlar sayesinde hem kanal temizliğini tespit ederek yapılmasını sağlamakta hem de sorun yaratacak bölgeler konusunda uyarılar da bulunup belli bir süre sonraki problemlerin oluşmasını engellemektedir. Firma çalışanlarımızın kullanmış olduğu cihazların en etkileyici yönü de sadece problem olan noktaların işinin yapılmasını sağlamaktadır. Hem masraf yapılmasını hem de zamanın boşa gitmesini engellemektedir. Bilgisayar programlı cihazlar sorun yaşanan bölgelere sokularak problemin kaynağına ulaşma konusunda yardımcı olmakta ve temizleme, onarım konusunda alternatif seçenekler de düşünmelerini sağlamaktadır.

Eski yöntemlere nazaran daha kısa süre de ve daha masrafsız ilerleyen kanal temizleme işlemi firmamızın sahip olduğu teknolojik cihazlara sahip elemanlar ve bilgisayar programlı olan cihazlar, deneyimli, işinde uzman kişiler, güler yüzlü kişiler ile tamamlanmaktadır. Firma çalışanları cihazlar hakkında bilgi sahibi olduklarından dolayı kısa süre de sorun belirlenip gerekli çözüm yolları bulunduktan sonra sorun ortadan kaldırılmaktadır. Kanal noktalarında meydana gelmiş tıkanıklık ve aşınmaların yanı sıra çökme ve kırılmaların da tespit edilmesini sağlayarak apartman sakinlerinin uzun yıllar boyu kullanması sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli çalışanlar ile firmamız tanınmakta ve tavsiye edilen bir numaralı firma olarak adından söz ettirmektedir.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz