Ankara Kanal Açma | Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma ve Temizleme

İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Kanalizasyon açma işlemleri artık eski kullanılan yöntemleri bir kenara bırakarak teknolojinin gelişimi ile tıkanıklık açma sorunlarında etkili çözümleri bir araya getirmektedir. Kırmadan, hiçbir şekilde zarar vermeden tıkanıklık sorunlarına çözümler getirmekteyiz. Kanal temizlik işlerinde muhakkak profesyonel cihazların yardımına ihtiyaç duyulmaktadır. Diğer firmalar makine parkurunda cihazlar profesyonel olmadığından dolayı bazı durumlarda sizlere istemeyen hizmetleri verebilirler. Bunun için Kanalizasyon açma Ankara firması aradığınızda firmaları çok iyi araştırmanız gerekmektedir. Kanal açma işlemlerini sokak aralarında bulunan tesisat firmaları yapamaz muhakkak alt yapı hizmeti veren temizlik şirketlerine ihtiyacınız bulunmaktadır.

Kanal Temizleme İletişim Telefon

Kanalizasyon açma işlemleri önceleri teknoloji gelişmeden önce çalışma yapılacak yerin kırılarak onarımının yapılması gerektiriyordu. Ama artık teknolojinin açık olduğu alt yapı sektöründe kombine kanal temizleme araçları ve görüntülü sistemler sayesinde sorunlar en kısa sürede çözülüyor ve hem zamandan hem de maddi olarak karlı çıkıyorsunuz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemleri firmamız bünyesinde çalışan deneyimli personellerimiz ve son model kombine vidanjörlü temizlik araçlarımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Ankara Kanal Açma İşlemi Artık Hızlı ve Etkili

Kanalizasyonların tıkanıklık sorunları en çok karşılaştığımız problemler arasındadır. Bu tür sorunlar ile başınızın ağrımasını istemiyorsanız ve gün içerisinde sorunların çözüme ulaşmasını istiyor iseniz Ankara kanal açma ve temizlik firmamız ile irtibat haline geçebilirsiniz. Firmamız ileri teknoloji makineler kullandığından dolayı yüksek maliyetlerde çıkan ve tadilatı uzun aşamalı süren işlemleri unutarak hızlı bir şekilde kanalizasyon açma işlemlerini yapmaktadır. Sanıldığı üzere kanalizasyon açma pahalı fiyatları olan bir işlem değildir ve her bütçeye uygundur. Sizlerin bütçesini zorlamayacak ve ek maliyetlerin çıkmayacağı kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız Özdoğan Teknik ile çalışarak güvenilir hizmet alabilirsiniz. Tıkalı olan mutfak, banyo, lavabo, tıkalı banyo gideri, klozet gideri, mutfak giderinin tıkalı olmasından dolayı kaynaklanan sorunlarda gerektiğinde görüntülü kanal temizleme robotlarımız gerektiğinde ise kombine vidanjörlü kanal temizleme araçlarımız ile günün her saati hizmetinizdeyiz.

Kanalizasyon Açma

Tıkanıklık durumları söz konusu olduğunda kanalizasyon açma bir gereklilik olarak karşımıza çıkar. Genelde eski binalarda görülen kanalizasyon sorunları, kanalizasyon açma probleminin giderilmesiyle gerçekleşir. Kanalizasyon açma, yapıların tuvalet ve mutfak giderlerinin açılması için en kesin çözümlerden biridir. Toprak üstünden uygulanan tespitlerin yapılmasıyla sonda verici sinyaller takip edilir. Bazen kısa süren bu işlem bazen çok uzun sürebilir. Kamerali olan bu sistemler sayesinde hattın tıkanmasının asıl sebebi ortaya çıkar. Kanalizasyon açmak ve istediğiniz zaman servis kaydı oluşturmak için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Robotla Kanalizasyon Açma

Robotla kanalizasyon açma işlemi son derece pratik olmakla birlikte, kameralı görüntüleme cihazları sayesinde daha güvenilir hale gelmiştir. Mesela tıkanıklığa sahip olan madde görülürse, hemen cihaz yardımıyla alınması mümkün olur. Ya da farklı aparatlar takılarak bu aletlerin alınması mümkün olur. Tıkanıklık giderildikten sonra gene bir kontrol sağlanır ve sorunsuz bir biçimde işlemlerin tamamlanması mümkün olur.

Kanalizasyon kuyusunun dolması nedeniyle yaşanan tıkanıklıklarda kuyunun içi tertemiz hale gelir. İyi bir yıkama sonrasında tertemiz biçimde tarafınıza teslim edilir. Zaman zaman kanal tıkanıklığı görülen işyerlerinde mutlaka tedbirli olunması ve profesyonel kontrollerin yaptırılması gerekir.

Tıkanmalar Neden Oluyor?

Kanal tıkanıklıklarının nedeni kullanıcı kaynaklı olmasıdır. Bu yüzden tıkanma giderildikten sonra herhangi bir garanti verilmez. Kullanıcı kaynaklı sorunlar olması nedeniyle tıkanmalar düzeltilse bile sonrasında logar sorunlarının geçmesi mümkün olur. Bazen tuvaletten su taşması, kokunun temizliğe rağmen gitmemesi son derece sık rastlanan sorunlar arasındadır. Bunların nedeni de tıkanmalardan kaynaklanıyor. Tıkanmaların giderilmesi için robotik sistemler tercih edilmelidir.

Tıkanmalar Açılırken Çevreye Pislik Saçılır mı?

Tıkanmaların açılması sırasında etrafa zarar gelmemesine bilhassa özen göstermek gerekiyor. Tuvaletin giderlerinde su olup olmaması, yağmurlu havalarda bu sorunların sık rastlanıp rastlanmadığının tespit edilmesi son derece önemlidir. Robotik cihazlar sayesinde pratik kanalizasyon açma mümkün oluyor. Daireler, bahçeler ve işyerlerinde zaman zaman görülen bu tıkanıkların giderilmesi gerekir. İşlemlerin gerçekleştirildiği servis hizmetleri sayesinde kanalların tıkanması sorunu ortadan kalkar. Ama aynı kullanıcı hatalarını yaparsanız, yeniden tıkanma sorunlarıyla karşılaşmanız mümkün olacaktır.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz